bugün

ne yapayım erectoru? dediğim sorunsaldır. lookin gelmedikten sonra hiç bir vaadin önemi yok.
hayır oyu verdiğim ankettir. adamı getirip dertsiz başına dert aldırmayın diye hayır dedim. o şimdi kahvedeki sakallı cübbeli kippalı nur yüzlü dayılar ile mutludur.

(bkz: ilişme bağaaa tengir usta)
ereccor'un geleceyi varsa da gelmez amk. şuna bak 19'a, 11 oy ile "bizımla deyılsın eroccor" demiş sözlük resmen.

aslında eroccor'a karşı bir antipatileri yok eksi oy veren arkadaşların. başlığı açan primciden haz etmiyorlar zira. olum bu adam dahada gelmezse senin yüzünden.

prim yabacak başka bir konu bulamadın da bu mu geldi aklına. sen bakma anket sonuçlarına eroccor kardeş. gel sen, gel. evet.
adam gay barda takılıyor uslu uslu. bu midillici sırf beraber gay bara gidelim diye erector'u dizinin dibinden ayırmak istemiyor.

lan deri pantalonunu giyip bara gideceksen git, sözlüğü niye alet ediyorsun emeline? cevap veremedi.
Evet getir dedim ama üzgünüm kardeşim. Zekâya kimsenin tahammülü yok. Anlaşılan bu sözlük belaltına layık.

görsel
lan niye o kadar hayır oyu geldi anlamadım. lanet gitsin ben hala sistemi çözemiyorum. uludağ kamuoyu neyse seçimlerde hep aksi çıkıyor. anla artık bunu anla!
O kalsın alpay'ı getir getireceksen.
görsel

Erector u getiremeden kendisi kaçtı. Nedir bu adamdaki eksilenme korkusu anlamış değilim.
Burda zaten aq.
Erector kim bilmem ama bizi erekte edecekse tut kolundan getir.
paralelci nurcu fetocü hainlerin Hayır dediği anket. gavedeki sakallı amca öyle dedi.
görsel