bugün

Boynuz kulağı geçmezse dünya durur. Hatta geri dönmeye başlar. Gençliğimde hep stilli bir yüzücü olmak isterdim. Bunu meslek olarak değilde, spor olarak yapmak isterdim. Lakin ne yüzme kursuna gidebildim, nede bunu başarabildim. Evet oğlum stilli bir yüzücü olmalıydı. 5-6 yaşlarında yüzme ihtisas klubüne gönderdim. Yaklaşık 3 sezon gönderdiğimde oğlum boğulmamayı öğrenmişti. Ulan dedim ben 3 sezon yüzme kursuna gitsem, uluslararası yarışmalara katılmıştım.

Bir ara malum siteden bir ney siparişi verdim. Ney’in o ulvi tınısı benden beni alıyordu. Sadece dinlemek yetmiyordu. Ney’e hayat vermeliydim.

Benim siparişim elime geçti. Bunu gören oğlum bir tanede kendine istedi. O zamanda yaşı 10-11 civarı. Birkaç üfleme ve ses çıkarma deneyimlerinin ardından neyi nereye koyduğumu bile unuttum. Ama bizim oğlanın elinden düşmüyordu. Ona hiç telkinde bulunmadığımız halde odasına çekiliyor, internetten videolardan notaları öğrenmeye çalışıyordu. Baktım bu iş yüzme işime dönmeyecek. Birde büyükşehir orkestrası neyzeninden ders aldırdım. Tam üzerinden 6-7 yıl geçti. Şu an içeride halen üflüyor.

Ona sadece şunu söyledim. Hangi lisede hangi üniversitede hangi dalda okursan oku. Bunu bırakma. Bu senin altın bilerziğin. Aç kalırsın, imdadına yetişir.
bir aile.
Akülü araba.
Sesinin güzel olmasıni isterim.hayatta en çok özendiğim şeylerden biridir.herkes bir müzik aleti çalabilir ama herkes şarkı söyleyemez ne yazık ki.
Akyuvar.
Hasta olunca 3 ay düzenlemiyorum amk bağışıklık sistemi commodor 64’ten hallice Var ile aids arası bir yerde.
vizyon & misyon. bok geldim bok gidiyorum. her şey boka sarıyor.
Benim gibi bir abla...
anasına bir ömür boyu tahammül edebilsin.. ben yapamadım...
araba, huzurlu ve mutlu ev ortamı.
Para para para.
utangaç olmaması lider vasıflı eğitimli iyi bir insan olması.
Matematik zekası.Hala parmaklarımla hesap yapıyorum:(
Uzun boylu olsun (üzgün imoji).
bahtı olsun yeter.
Şans. Geri kalanı teferruat.
Ben üniversiteden mezun olmak için daha doğrusu oraya gelebilmek için 50 sınava girdim. Eğer istemiyorsa çalışkan bir ogrenci olmayıversin.