1. 1.
    Üniversitede çok yakın bir arkadaşım var ama şimdi aramız bozuk.Sizden fikir almak istediğim için ve içimi dökmek istediğim için yazıyorum.7-8 kişilik bir arkadaş grubumuz var.Oturuyoruz hep birlikte.Bir arkadaşımız fiziksel özelliklere göre karakter özelliklerini söyleyen bir siteye bakıyordu,sonra bir arkadaş sürekli kötü özellikleri bana yapıştırdı.Gülmeler falan.Benim bu yakın gördüğüm arkadaşta o kıza bakıp beni göstererek gülmeler falan sinir oldum.Benim orada kırıldığımı anladı ama hiç umursamadı.Sonrada bana terslendi,resmen kırıldığım için beni özür diletecek duruma getirdi.Anlam veremiyorum,resmen o kızla birlikte olup benimle dalga geçer gibi yaptı,benim kırıldığımı anladı ama bir senin kırıldığını düşünememiştim demedi.1 haftadır konuşmuyoruz,sözde diğer kızlarla arasını daha iyi yapmak için onlarla canımlı cicimli konuşmalar.Oysa hepsininde arkasından konuşmuşluğu var.Yuh diyorum baktıkça.
    1 -2 ... casper520
  2. 2.
    Haksızsın. insanlara kırılmak yerine umursamamayı öğrenmediğin ve sana söyledikleri kötü lafların 10 katını onlara dalga geçerek söyleyemediğin için haksızsın.
    1 ... entry de mi girmiyagh