1. 1.
  Ak partili.
  ... saldirayterk
 2. 2.
  (bkz: garden party)
  8 ... fikrimin ince gulu
 3. 3.
  mhp'lidir. tabii mhp'nin akp'nin yan sanayi kuruluşu olduğunu unutmamak gerekir.

  zito!
  1 ... tacettin limoncuoglu
 4. 4.
  akepe tabii.
  2 ... ariapande
 5. 5.
  (bkz: after party)
  3 ... poncikveyaparcapincik
 6. 6.
  devlet bahçeli gerçekten seviyeli birisi... inandığı doğrularla hareket eder... Yanlış yapmaz mı yapar... ama inandığını yapar... Başbakanlık şansı varken o bunu ülke yararına görmediğinden kabul etmedi... ihtiraslı bencil olsaydı başbakan olurdu. Bence başbakan olması ülke için de iyi olurdu bu ayrı mesele... ama Bahçeli buna inanmadığı için dsp ile birlikte iktidar oldu...
  şimdi ülke dışındakilerine yedek lastik olan, ülkeye yabancıların müdahalesini isteyen, satılmışlar varken, fetö'ye destek olup 15. temmuzda ülkeyi kaosa götürecek MHP muhalefeti varken mutedil bahçeliye saldıranlar, kötü niyetli değilse, analiz gücü zayıf insanlardır.
  4 -2 ... deli hasim
 7. 7.
  Devlet bahçeli partici değil ülkücü. Atatürkçülüğü chp ye oy vermek sanan vatan haini kitle bunu anlayamaz.
  1 ... gripin006
 8. 8.
  sizce devlet bahçeli hangi partili
  10 -1 ... katip bartleby
 9. 9.
  Muhalefete, muhalefet diyen adam. Dürüst VS olabilir ama siyasi açıdan tam bir koltukçu. Parti başkanı kalmak için yapmayacağı şey yok. 2016 da 4 ay arayla 2 seçim oldu meclisteki koltuk sayısı yarıya düştü. Daha önce barajın altında kalmıştı, ilk seçimde tekrar barajın altında kalacak. Parti meselesine gelince, diğer MHP liler gibi sözde milliyetçidir. Türk, kürt ne milliyetçiliği belli değil ama. AKP ne derse o. Yeter ki koltukta oturan o olsun.
  ... realdeal
 10. 10.
  devlet partili değil devlet bahçeli.
  ... adnanoktarcemaatindekiabi