bugün

bugün gördüğüm kötü gün dostu arkadaştır.
Benim gözümden dökülen yaşın aynısı onunkinden de döküldü, ilk defa acımı paylaşabildiğimi hissettim.
görmediğim arkadaştır. hiç benimle birlikte ağlayan arkadaşım olmadı.
bir bülent arınç değildir.

(bkz: arınç ın duygusallığı)

(bkz: istanbul ve ankarayı sel bastı)
Neslinin tukendigi düşünülmektedir.
Sizi yanlıştan döndürmek isterken üzüldüğünüzü gören ne kadar o yoldan gitmenizi istemese de üzülmenize dayanamadığından ağlayan arkadaştır dostumdur.
Benle ağlamaya başladı canımın içi. Sonra kendi derdimi unuttum onu güldürmeye çalıştım. Bir tanedir o.
Canımızı vereceğimiz arkadaştır. Günümüzde nerde öyle arkadaş... Demirin tuncuna insanın piçine kaldık
azim ve sabırla ağlayan arkadaştır, elinize vereceği günü iple çeker.
Olmayan arkadaştır.
Dunyada nesli tukenmeyw baslayan insandir. ama varsa da arkadas degil dosttur o.
bende bir adet mevcut olan arkadaş.
nazarımda kardeşimdem farkı yok.
etrafınızda öyle biri varsa hemen sarılıp sıkı sıkı tutun, kıymetini bilin. çayını tazeleyin, böbreğinizin tekini falan verin.
arkadas degildir o kardestir.
o güzel insanlar o güzel atlara binip gittiler, demekten başka elden bir şey gelmiyor.eskiden varlardı canları sağ olsun.
herşeydir kendisi. benimle beraber üzülendir. annemdir babamdır kardeşimdir herşeyimdir. bilse bunları onun için yazdığımı oturur yine ağlar
bir insanın üzüntünüze verdigi tepki çogu zaman hayatınızda na kadar kalacagının habercisidir.
konunun ayrıntısına girmiyorum ancak benim açından yapılmaması gereken bir harekettir. zira gerçekten çok sevdiğim bir arkadaşımın (hatta benim için dost olan birinin) yaşadığı bazı kötü durumlara gerçekten çok üzülmüş ve istemsizce ağlamıştım. sorunlarının çözümü için de gerçekten uğraşmıştım. hayatı normale dönünce de en çabuk gözden çıkardığı ve kırdığı insanlardan biri ben olmuştum. sonuç olarak şunu anladım aileniz dışında kimse için ağlamaya ve uğraşmaya değmez.
yoktur.

ya da ben duymadım.
Hiç sahip olmadığım, çünkü hep kıskandılar yakışıklı olmamı.
yoktur. ben de olamam öyle bir arkadaş. kendime bile üzüldüğüm nadirdir.
Yaklaşık 2 hafta önce tanıdığım kızdır. Abi ya kız çok duygusal ya da dost dedikleri şey böyle bişey..
zayıf bir arkadaş da olsa gerçek bir arkadaş olduğu su götürmez.
ağlayan insan görmeye dayanamayan insandır. herkese iyi arkadaş olur ki.
Bu komikti işte ben buna gülerim..