1. 1.
    Kaliforniya Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu beyanı.

bu şekilde bir açıklama yapmış çilingiroğlu, dün katıldığı programda türk sağlık sistemindeki kolaylıklara değinerek "siz türkiyedesiniz bu yüzden çok şanslısınız. bir göğüs ağrısı için hastaneye gitseniz 20 bin dolara mal oluyor" demiş.

dün akşam izledim bu programı, sunucu ve dahi diğer konuklar öylesine rahatsız oldu ki prof'un bu konuşmasından rahatsızlıkları adeta yüzlerine yansıdı. çilingiroğlu ile neredeyse dalga geçeceklerdi.

bu yüzden video konferans ile katıldığı programı terk etti kendisi.

https://www.ensonhaber.co..._AbhioKP9GxYFVJNUf5Am50aw
    7 -8 ... iyesta sert
  2. 2.
    asfhjhfdkl.
    2 -1 ... kafkaramazov
  3. 3.
    Vay aq meğer Amerika’da bizi kıskanıyormuş. Ben sade Almanya sanıyordum.
    8 -2 ... temirata
  4. 4.
    Hem orayı beğenmiyor, hem Türkiye'yi övüyor, tipik yurtdışı görmüş çomar beyanı. Sormazlar mı adama, e ne b*k yemeye ordasın aq, kafana silah mı dayıyorlar?
    5 -2 ... a s i n
  5. 5.
    Evet şanslıyız.

Şu an sigaramı içiyorum vodkamı yudumluyorum.

Elhamdülillah. Allah a şükürler olsun.

Avrupa gibi kötü değiliz şu süreçte.

Diğer Ülkelerden daha çok bu işi ciddiye aldık diye hepiniz kudurun amk piçleri.
    2 -2 ... le siradan siradam
  6. 6.
    amariha bizi gısganiiiyyy.
    3 ... lord of the pilihoz
  7. 7.
    Hassiktiriniz.

Bir amerikali ise girerken ilk once sigortasinin neleri kapsadigi konusunda anlasir, sonra maasi konusur.

Yani amerikada sigortasiz yasamak icin mal olmak lazim.

o yuzden kalkipta sanki herkes o paralari oduyormus gibi algi yaratmaya anca akitler inanir.
    1 ... dinsiz kitapsiz kafir
  8. 8.
    Bunu idda eden yavşak kendisi neden gelip türkiyede yaşamıyor?
    1 -1 ... serbestadam
  9. 9.
    Amerika'da sağlık sigortası diye bir şey yoktu unutmuşum.

Algı operasyonu tavan gene.

He oğlum he Amerika bizi kıskanıyor. Çünkü böyle her şeye sorgulamadan inanan tipler Amerika'da bile yok.
    -1 ... uzay muhtari
  10. 10.
    bunu bi laikler, bide pkklılar, anlamıyor zaten. ama sorsan milliyetçiyim, attürkçüyüm derler. ulan madem bizkötüyüz, sen ülkeyi adam etsene. ama işinize gelmiyor kemalistler. avrupa hayranları sizi.
    ... furkang7