bugün

+ sizdemi partiden sıkıldınız
- evet ev boş mu?
+ ?????
- ev boşsa gidelim..
+ !!!!!
- beni evine götürcekmisin.
+ :S :S :S :S
- bir arkadaşının evide olabilir..
+ iç ses: birşeyler ters gidiyor bu kadar kolay olmaması lazımdı.
- hey sana diyorum!
+ aslında parti o kadar da sıkıcı değil, maskeli insanlar falan..
- ?????
partiniz beklentilerinizi karşılamıyor mu, verdiği sözlerden yavşakça dönüyor mu? şimdi size bu inanılmaz partiyi tanıtmama izin verin. vay canına çok demokratik. isviçreli bilim adamları tarafından uzun uğraşlar sonucunda nano teknoloji kullanılarak üretildi. sadece bir sandık uzağınızda, üstelik beğenmediğiniz partiyi iade edip oyunuzu geri alabilirsiniz. hadi hemen arayın!
Filmlerdeki Balkon geyiğidir. Balodan, partiden sıkılan tek tük insan balkona kaçar ve tek başına nefes almak üzere orada bulunan kadına "siz de mi sıkıldınız içerideki kalabalıktan?" Diye sorularak konuşma başlatılır.

(bkz: Çakallığa giriş 101)
Romantik komedi filmlerinde büyük aşkın fitilini ateşleyen soru.
ille de şehir manzaralı bir terasta sorulması gerekir.

Bir de bize bak, hep tek parti. *
muhtemelen arkadaş zoruyla gelip partideki ortamdan bunalan Depresif kızımız balkona çıkar; hafif bir rüzgar esiyordur, kollarını önünde kavuşturmuştur, ta en uzaklara bakarak kendi iç alemine dalmıştır.

O an partinin gözde ve yakışıklı çocuğu yanına gelir ve bu tanışma başlangıcı olan cümleyi söyler... "siz de mi partiden sıkıldınız"
Kız arkasını döner, gülümser ve aşk başlar... Fazla klişe.
Kız, Aslında sıkılmak değil, ben böyle kalabalık ortamları sevmiyorum

Erkek, biliyor musun bende hiç sevmiyorum hatta şu keman çalan adamı dövesim geliyor

Kız, ciddi olamazsın hahahaha

Erkek, bilmem olabilirim belki neyse ben tolga

Kız, bende cemre, memnun oldum falan uzar gider.
sikilacagim partiye gitmem net. giden varsa zaten maldir.
güncel Önemli Başlıklar