bugün

sikilacagim partiye gitmem net. giden varsa zaten maldir.
Kız, Aslında sıkılmak değil, ben böyle kalabalık ortamları sevmiyorum

Erkek, biliyor musun bende hiç sevmiyorum hatta şu keman çalan adamı dövesim geliyor

Kız, ciddi olamazsın hahahaha

Erkek, bilmem olabilirim belki neyse ben tolga

Kız, bende cemre, memnun oldum falan uzar gider.
muhtemelen arkadaş zoruyla gelip partideki ortamdan bunalan Depresif kızımız balkona çıkar; hafif bir rüzgar esiyordur, kollarını önünde kavuşturmuştur, ta en uzaklara bakarak kendi iç alemine dalmıştır.

O an partinin gözde ve yakışıklı çocuğu yanına gelir ve bu tanışma başlangıcı olan cümleyi söyler... "siz de mi partiden sıkıldınız"
Kız arkasını döner, gülümser ve aşk başlar... Fazla klişe.
Romantik komedi filmlerinde büyük aşkın fitilini ateşleyen soru.
ille de şehir manzaralı bir terasta sorulması gerekir.

Bir de bize bak, hep tek parti. *
Filmlerdeki Balkon geyiğidir. Balodan, partiden sıkılan tek tük insan balkona kaçar ve tek başına nefes almak üzere orada bulunan kadına "siz de mi sıkıldınız içerideki kalabalıktan?" Diye sorularak konuşma başlatılır.

(bkz: Çakallığa giriş 101)
partiniz beklentilerinizi karşılamıyor mu, verdiği sözlerden yavşakça dönüyor mu? şimdi size bu inanılmaz partiyi tanıtmama izin verin. vay canına çok demokratik. isviçreli bilim adamları tarafından uzun uğraşlar sonucunda nano teknoloji kullanılarak üretildi. sadece bir sandık uzağınızda, üstelik beğenmediğiniz partiyi iade edip oyunuzu geri alabilirsiniz. hadi hemen arayın!
+ sizdemi partiden sıkıldınız
- evet ev boş mu?
+ ?????
- ev boşsa gidelim..
+ !!!!!
- beni evine götürcekmisin.
+ :S :S :S :S
- bir arkadaşının evide olabilir..
+ iç ses: birşeyler ters gidiyor bu kadar kolay olmaması lazımdı.
- hey sana diyorum!
+ aslında parti o kadar da sıkıcı değil, maskeli insanlar falan..
- ?????
+yok tuvaletler dolu da balkondan aşağıya işemek için geldim.
sırf de bağlacının ayrı söylenmesinden bile en azından bir şansı hak eden cümle.

denendi çalışmıyor. :(
Güzel aşklara yelken açtıran girişgah cümlesi.

Denendi çalışıyor.
sıkılmayan, utanmayan mı kaldı ?

tanıdığım bütün eski koyu akepelilerin hepsinin kafası yerde, koyu koyu düşüne düşüne yürüyorlar..

utançlarından bakamıyorlar eskiden, güle oynaya, dalga geçe geçe takıldıkları esnafların dükkanlarından..

amma savunurlardı eskiden akepeyi yaa..

bazen ağızlarını açtıklarında..

biz diktatör istememiştik deyiveriyorlar sadece..
görsel
(bkz: muhalif chpliler)
Aslında
görsel
valla ben 13 küsür yıldır sıkılıyorum.
potansiyel yürüme cümlesi. avını eve atılacak vajina gözüyle bakan avcı, cümlesine böyle başlar, bize gidek mi diye bitirir. genelde işe yaramaz. * * *
şu an herkese atmak istediğim mesaj.
Hiç denk gelmesem de gelseydim şu pozisyonda denk geleceğim bir durumdur. bende şans olsa... http://doganozcan.blogspo.../2012/07/parti-ortam.html
genelde herkesin çılgın attığı partiden sıkılan kadın ile erkek arasında terasta vuku olan diyaloğun başlangıç cümlesi. gecenin ileriki saatlerinde sevişeceklerine adım gibi eminim.
http://www3.bobiler.org/u...den_sikil_25954888769.jpg
(bkz: gece daha yeni başlıyor)
feridun düzağaç partide bu etkiyi yaratmaz diye umduğum söz.
- hatip güzel lakin, okuyacak hutbe yok!
- siz de mi partiden sıkıldınız?
+ evet, siz?
- ben sizi gördüm de gidip bi sarkıyım dedim
-siz de mi partiden sıkıldınız?
+ne partisi lan ne işiniz var balkonda. neriman kim bu adamlar?
-şey hayatım sen bu akşam geç gelmicek miydin?
+vay orospu. evde yokum diye hemen grup seks partisi mi verdin.