1. .
  israili savunan kişilerin söylemi. ayrıca cocukları kimin öldürmeyi iyi bildiği biliniyor. dtp kaşınmasın onu kaşırlar..

  edit: baslık yine basıma kalmıs. kardesim madem acıyorsunuz bu tür baslıklar entry'lerinizi neden siliyorsunuz. te allahım ya.
  6 -1 ... damdaki deli
 2. .
  bebelere kurşun sıkan, bu devlet veya herhangi bir parti değildir.
  bebelere kurşun sıkan, imralıda yatan orospu çocuğudur.
  yada faşizme kendini kaptırıp sırf alevi diye annesinin karnında öldüren, pis yobazlar gibi.
  4 -2 ... susarsam konusmam
 3. .
  +siz insan öldürmeyi iyi bilirsiniz.
  -hımm durun durun ülkenizden size cevap gelecektir teroristi öldürmeyle okulda ki cocugu aynı kefeye koyacak dangalaklar var ülkenizde biliyoruz.

  -siz de cocukları öldürmeyi iyi bilirsiniz

  +o cocuk terorist ve adam öldürüyor elinde sapan degil kalesnikof var..
  3 -1 ... damdaki deli
 4. .
  sizin lavuk da bebekleri oldurtuyor da denilerek boyutsal degisime ugrayabilecek cumle.
  ... eaea
 5. .
  -siz de cocukları öldürmeyi iyi bilirsiniz
  +sizden ögrendik bizim öldürdügümüz cocuklar askerlerimizi öldürüyor pusuya yatıyor cephede savasırken vurulan cocuklar. biz okul, hastane, köy basmadık. orayı bombalamadık, sivil halka bulasmadık. elinde silah olmayanıı öldürmedik.. ögreneceksin sonra ayar vereceksin..
  1 -1 ... damdaki deli
 6. .
  son zamanlarda her numuneye malzeme olmaktan, osuruktan nem kapmaktan, kışt denildiği halde kapıdan kovsan bacadan giren, tıplı şener şen 'in vecihi rolünü üstlenen ancak kıyamete değin şener şen 'in milyonda biri sempati uyandıramayacak üç beş kişinin hüsn ü kuruntusudur.

  utanmadan, sıkılmadan bir de konuşabiliyorlar. legal bir ülkenin askerinin, cinsiyet, yaş, ırk gözetmeden öldürülmesini hangi yüzle görmezden geliyorlar anlamıyorum.

  daha fazla kendilerini nimetten saymasalar bari.
  1 ... pietro pacciani
 7. .
  çocukların eline üç kuruş para verip terörist leşlerinin cenazelerinde, 1 mayısta, nevruzda polise taş attıran bir siyasi yapının içindeki insanın söylemesi gereken en son söz.

  (bkz: diyarbakir da turk bayraginin indirilmesi olayi/#3672774)
  1 -1 ... possessed
 8. .
  o kadar çok değer veriyorsanız çocuklarınıza, soylarınıza salmayın dağlara, ellerine taş tutuşturup yollamayın mitinglere. bizim çocuk öldürdüğüm yok ama sizin dağda hamile kalan militanlarınızı öldürmüşlüğünüz vardır. hamile dediysek aşklı, nikahlı bir medeni hamilelikten bahsetmiyorum. sizin o che zannettiğiniz, yakalanınca kürtler hakkında olumlu şeyler söyeyeceğini sandığınız imralı piçinin taşaklarını emmeyi bırakın. adam gibi insan gibi silahlarınızı bırakın, taptaze beyinlerle özgürlüğünüzü alın. orta doğunun torbacılığından da kurtulun.
  -1 ... saggosteripsolturnikeatanadam