bugün

fetö nün kimler uşağıydı? Siyonizm deyip her şeyi tek bir şeye bağlayacak kadar da salak olmamak gerek artık.

Musolini yi okuyun hayatını sloganlarını ve ülkeyi nereye götürdüğünü....

Ak parti tabanı öyle bir uyuşturucu almış ki karşıdaki adamın amacının gerçekten de siyonistlere tapmak olduğıunu sanacak kadar hödükler.

Hödük olmayı bırakın artık. Karşıdaki adamın hayalindeki Türkiye ne bir bakın.

Az önce ANKA iha mızın UMTAS tank savar füzesini kullandığına dair bir tweet okuyorum altına bir sürü ÇOMAR devam diye yazmış.

Bir tanesi çatlasın patlasın demiş.

Bu çomarlar bütün başarıları kendilerine mal ediyorlar sanırım? Lan o UMTAŞ ı ANKA yı yapan mühendis imam hatip mezunu mu yoksa ATA mın laik bilim okullarından mı mezun olmuş bir bak bakalım.

Bayraktar Çomarı gibi bir kaç çıkarı olan dışında ASELSAN gibi yerlerde çalışan mühendislerin "reis istedi biz de yaptık" mantığı ile çalıştığını sanacak kadar mala bağlamış benim ak çomarım.

Birader fetö metö bir yana Fetö ve Erdoğan dan da başka akıllar ve zihniyetler var bu memlekette.

Bu koca Türkiye sadece ak parti ve Fetö den mi ibaret be gerizekalılar anlayın artık. Fetö yü de ya da sevmedikleri bütün fraktalları aynı birbiriyle eş bağlantılı görecek kadar da ağzılarından köpük geliyor.

Türkiye iki tane ümmetçi görüşten ibaret değil hatta tam tersi çoğunluk bu ikisine de karşı.

Ah benim çomarım. ileride devran değişince hiiiiç çomar değilmişsin gibi davranacaksın ama unutmayacağız...
Siyasal islamdır. okuma yazmasi olmayan bi herife bile kandirilacak kadar dusuk zekalidir bir de bunlar. Islam adiyla yola cikip ona buna kopeklik yapmayi da ancak bu zeka kabul eder netekim.