bugün

siyasetin ele ayağa düşmesi.
(bkz: zihinsel orgazm)
iktidarın kendi bildiğini okuması mantıklı eleştirileri bile umursamaması, muhalefetin ise iktidarın doğru yaptıklarını bile eleştirmesi şeklinde kendilerini tatmin etmeleridir.
14 temmuz sol ve sol görünümlülere b.k atma sevdası.
yaparız, asarız, keseriz deyip bir sik yapamamaktır. *
rakı masasında vatanı kurtarmaktır.
milletvekillerinin geçmişte ya da günlük hayatta yaşadıkları sıkıntıları stresleri meclis ortamında kavga, bağrış, çağrış ile atması eylemi.
condoleezza rice'ı düşünerek yapılandır. babalarımız bizden daha mı şanslıydı sanki, yoo; madeleine albright...
(bkz: deney/#2593434) siyasi mastürbasyon bu olsa gerek.
bir bakıma akp hükümetinin ekonomi şöyle iyi böyle iyi demesi desek mi demesek mi? sözlük zorda kalır mı kalmaz mı? tayyip alınır mı alınmaz mı? dahası asker bu işe ne der? bu sorulara cevap bulmak lazım..
zall kurtar beni.!
Her hangi bir siyasi oluşum içine girip, kendi inandığı doğrular uğruna hapis yatıp. 45 yaşında hayata yeniden başlamaktır. mastürbasyon yapmamak için cocuğu yaşında kızları hayata yataklarında yada işyerlerinde hazırlarlar arada bir de kapatırlar. keşke mastürbasyon yapsalar.
(bkz: siyasi tatmin)
(bkz: 60 lardan sonraki neslin bozuk olmasi)
abdullah gül, tayyip erdoğan, hüseyin çelik ve nimet çubukçu'nun aynı anda yaptığını düşündüğüm eylem. şüphesiz onları tatmin eden kişi 'ali demir' dir

(bkz: ben tatmin oldum)