1. 16777215.
  (bkz: arjen robben)

  onlar bana bulaşıyor.
  2 -1 ... arjen robben
 2. 0.
  ne sağcıyım ne solcu, sadece yazarım, fikrimide hipotezimle desteklerim, diyen yazardır.
  1 ... conspirator
 3. 1.
  illa karı kız, nike, starbucks muhabbeti yapacak diye bir kaide yoktur. edebiyat yapar, atletizme dem vurur, belki futbol hakkında güzel tespitler yapar. kentlerin güzelliğinden bahseder. siyaset mi var şu hayatta sadece?
  2 ... sacriter
 4. 2.
  yiğit özgür esprileri ile karmaya oynayan yazardır. ben butonuna basınca belki dünyadışı varlık olduğunu düşünür ancak boş tenekeden başka bir şey değildir. *
  -1 ... tu kaka bana
 5. 3.
  herkesin fizik, kimya, muhendislik, tip vs.'ye bulasmamasi gerektigi isiginda, yeterince yerinde bir edimdir.
  turkiye'de herkes her seyi biliyor anasini satiyim!

  siyasi konulara rastgele (!) bulasanlar ulke yonetiyor!

  bir kimsenin siyasi fikri olmamasi zaten soz konusu degildir. olan da seni zaten ilgilendirmez.

  starbucks'ta siyaset konusan genclik de var: ille kategorize edilecekse ozen gosterilmeli.

  (bkz: para ustu almayan var mi)
  2 -1 ... stern
 6. 4.
  siyasetin şu zamanda sadece başkalarına rant sağladığını, doğru olduğunu düşündüğü fikirleri savunan insanların çoğunun bu fikirleri savunmak yerine savunur gibi görünüp dünyaları götürdüğünü görüp, benimkiler böyleyse diğerleri kimbilir nasıldır deyip iç geçiren yazardır.
  ... pilal
 7. 5.
  siyaset... nedir bu siyaset siyaset dediğiniz? burjuva politikacıları gibi olmayacak vaadler de bulunmak mı? bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olarak sözlük de bel altı çalışıp saçmalamak mı? nedir oluum senin siyaset dediğin? siyaset yaptığını mı zannediyorsun? burada ki bir avuç elit tabakaya abuk subuk cümlelerinle yön falan mı gösterdiğini düşünüyorsun? siyaset sokakta yapılır evladım. hakim olduğun, inandığın bir ideolojin varsa gidersin anlatırsın insanlara derdini, bilinçlendirirsin insanları. ama nerdeeee.

  ben pis pis sırıtmak için giriyorum sözlüğe, yumurta dübürü zorladığı zamanlar siyasi entry girmişliğim de vardır. dedim ya yiğidim pis pis sırıtmak için giriyorum diye. ne yapıyorum biliyor musun sırıtmak için? senin siyasi entrylerini okuyorum. süper komik yazıyorun gönülden tebrik ederim.

  kafasına vurduğun zaman kelek karpuz sesi gelenler şimdi çıkmış siyasi entry girmeyenlere boş teneke diyor. tuuuu kaka seni. bilgi küpü. diyalektik ot, metaryalist bodur.

  düdüt: ne bu havalar cengaverim? görende siyaseti ilkel komünal toplumdan alıp, feodel toplum geçis sancılarından bahsedip günümüz vahşi kapitalizmine falan getiriyorsun sanır. meme göt, meme göt, meme göt.
  5 -1 ... huznun isyan olsun
 8. 6.
  (bkz: siyasi konulara bulaşan yazar)
  ... dr cureklibatur ve bay arkin