bugün

Milli görüş fikri ile yetişmiş bir kadının milli görüş fikriyatından sıyrılış eylemidir.
bu şarkıyı hediye olarak kabul etmesi gereken ilişkidir.

(bkz: iyi de bana ne)
kimseyi ilgilendirmemesi gereken ilişkidir.

bize ne?
(bkz: imanla paranin kimde oldugu belli olmaz)
(bkz: bırakın gençler sevişsin)
ilginç olan bunun ortaya çıkmış olması, birilerinin işine geliyor olmasaydı, asla duyulmazdı, erbakan tarafından bir parti hareketi mi var bu aralar..
(bkz: vay anam vay neler dönmüş serhat ya)
birlikte cinsel münasebetimiz oldu sonra ayrıldık sonra benden kocasının eniştesinin paralarını araştırmamı istedi sonra bu sefer öldürmemi istedi sonra bana mesajlar çekti hastanede tanıştık çok ileri gitmedik hayır hayır yalan söylüyor cinsel münasebetimiz oldu iki ay kadar...

bide bize marjinal diyodunuz aileye bak tren yapmışlar.

cem yılmaz
babasının ünlü bir siyasetçi olması dolayısı ile bu kadar sansasyon yaratmıştır. yoksa diğer şantaj ve zina olaylarından bir farkı yoktur. abartılacak bir şey yoktur, allah ıslah etsindir.
trilyonları çalarak, yetimin, sen benim hakkımı yiyerek ne kadar muhteşem bir müslüman olduğunu gösteren merhumun, aynı zamanda ne kadar iyi bir aile babası olduğunu ve çocuklarına ne kadar temiz br ahlak! ve soyadı! bıraktığını gösteren olaydır...

lan necmo! diğer taraf varsa muhtemelen pompa mevzularına şahit olmuşsundur... o mezarında ters dönesin inşallah!
(bkz: babasına bak kızını al)
yapıp yapmadığını bilemem ama yapmışsa da vay efendim türbanlı, namaz kılıyor, nasıl yapar diye şaşıran dangalaklara ayarın hası olur. inanın kardeşlerim dış görünüş kesinlikle namusa referans değildir.
bu arada umarım haber yalan çıkar. erbakanla işim olmaz. kızını da ilk defa bu haberde duydum haliyle onun itibarına da acıyacak değilim ama erbakana güvenen, ona bel bağlayan milyonlara yazık olur.
milli görüşün ne olduğunu zaten biliyorduk, o değil şu an paçalarından akıyor, yazık ln. kimin görüşüyse.
kişilerin özel yaşantısının bizleri, en azından beni ilgilendirmediği gereksiz durum.
(bkz: dindar bir gençlik yetiştirmek istiyoruz)
örnek gösterdiğiniz yaşam bu mu olacak?
ki, bu bayanın babasından öğrendin bildiklerini.
bir sürü insanın seks kasedini, telefon kaydını piyasaya süren şakirtleri bir anda ''özel hayatın dokunulmazlığı ilkesinin yılmaz savunucusu'' yapmış olaydır. hayret ettirmiştir.
ilişki bazında bakılınca "bize ne?" dememiz gereken bir ilişkidir.

bakış açımızı değiştirip, "insanları şablonlaştırmaya çalışan" ve onlara, kemalist, laikçi, şakirt gibi isimler takan kesimlere baktığımız zaman, bu olayın onlara resmen "kapak" olduğunu görürüz. "evliya" diye sırtlarda taşınan adamın kızı da "motor" çıkabiliyormuş demek ki.

ama olur insanlık halidir.

ayrıca komplo falan değildir, konuya angaje olmuş 2 parti de karşılıklı itiraflarda bulunmuşlardır.
günahı boynuna.
yazıklıktır *. babasının kızı olamamış bir kadın. nerden mi anladık cenazesinden yaşımız yetmedi tanıyamadık tam anlamıyla ama cenazesi kendisini güzel bir biçimde anlattı.
birinin birisiye olan iliskisini hemen dine, dindarlığa, hükumete bağlamak nasıl bir mantık bu anlamıyorum. başörtüsü olmasa "ne var canım" denir. Erbakan'a olmasa "özel hayat" denir. Erbakan i çok sevdiğim söylenemez. olay doğru müdür değil mıdır. zamanla anlaşılır ama her şeyi dine dindarlara, hükumete bağlamak sanırım biraz kindarlik göstergesi..... ve mantık sınırlarında olduğunu söylemek zor....
bu şekilde ifade edilmesi yanlış olan olay. bir insan bekarsa sevgilisi olur kimse yargılayamaz.

evet milli görüşçüler diğer sağ partiler gibi düzenbazdır, götürücüdür, ülkeye çok zarar vermişler ve hesap vermemişlerdir.

fakat bunun hesabı özel hayatlarla sorulmaz. hele bir kadının gururu ayaklar altına alınarak hiç sorulmaz. o zaman o milli görüşçülerden farkın kalmaz.

not: ateistim.
tayyip erdoğan'ın da kasedi olmadığına inananların ibret alması gereken olay. ya da işte aklınıza kim geliyorsa bunun kasedi yoktur dediğiniz. olmaz mı lan? bir kopyası bendeymiş gibi konuştum de mi?
herkesin ihtiyaç duyduğu şeyler var efenim.
evlilik dışı ilişkileri daha dürüst ve içten bulan birisi olarak sonuna kadar desteklediğim ilişkidir. ikincisi, bu insan kendisi yaparken başkalarının yaptıklarını kamuoyunda eleştirmiş midir, hayır, demek ki ortada ikiyüzlülük yok. üçüncüsü, sırf erbakan'ın kızı diye, sırf başörtüsü takıyor diye bütün bir dinin günahını bir insandan çıkarmak adiliktir, hiç laga luga yapmayın.

ha, bir insan muhammed gibi millete "yapmayın etmeyin cehennemde yanacaksınız" diye korku pompalarken kendi her haltın tillahını yapıyorsa geç karşısına "hadi len" diye eleştir, dalga geç. ama bu insan zaten toplumda belirli bir siyasi statüsü olan birisinin çocuğu olarak doğdu diye zaten kendisini içinde bulduğu bir takım kalıplar, çevre ve aile ilişkileri nedeniyle cinselliğini yaşayamaz diyenler kafadan özgürlükçülükten, bireyden ve kadının toplumdaki yeri gibi konulardan bir bok anlamıyor, eleştirdikleri ile aynı boku yiyor derim. önce senin savunman lazım bu insanı diğer şebeklere karşı.

not: kafirim.
edit: (bkz: zeynep erbakan ı desteklemek)