1. 1.
    cumhurbaşkanının yaptığı açıklama.

siyaset yalan söyleme sanatı değildir
    http://t24.com.tr/haber/e...oreninde-konusuyor,755827
    3 -1 ... jimmy tudeski
  2. 2.
    bunu kim dediyse iyi eser çıkarmış.
    1 ... birazdangelirim
  3. 3.
    Geçen gün bir tartışma ortamında masamıza meze olmuş konudur. Yalansız siyasetçi yoktur, siyaset yalan üzerine kuruludur diyenlerle siyasette yalan söyleme zorunluluğu yoktur, yalan söylemeyen de siyasetçi olabilir diyenler. ikinci grup tek kişiydi yani ben.
    ... herteldenyazar
  4. 4.
    doğru cümledir bizim ülkemiz dürüst kültürlü ve içi dışı bir siyaset yapar bu tarihten beridir böyledir. fakat yalan söyleme sanatı amerikanın bir numaralı sanatıdır. adamların tarihi dönemlerine bakıyorum john f. kennedy hariç tek bir içi dışı bir hükümet gelmemiş alayı tiyatrocu ve katakullici yalansa yalan deyin. abd ye güvenmeyin asla.
    ... yoksul genc
  5. 5.
    ama biz 16 senedir size sürekli yalan söyledik

diye devam ediyor sanırsam.
    ... timur cengiz hulagu
  6. 6.
    başlığı açmadan önce hafif bir tebessüm ettim. başlığı açtıktan sonra kahkaha attım.

bazen fıkradan çok fıkrayı anlatan kişi komik olur ya öyle bir şey.
    ... ruh okuzu
  7. 7.
    siyaset tam anlamıyla yalan söyleme sanatıdır ve kendisi bunu büyük bir ustalıkla gerçekleştirmektedir. yeni türkiye denen şey bu ustalığın eseridir.

Siyaset, Latince Politika kavramının Türkçesidir. Yunanca 'poli' çok, 'tika' yüz anlamına gelen eski yunanca köklerden oluşur. Politika, yunanca bir kelime olup çok yüzlü, yalan söyleyen, bir dediği diğerini tutmayan anlamına geliyor.
    ... klimanjaro