bugün

bilip seviyeli ve elit yapan kadın çekiciliği mantığıma ters düşer.

ama bir de vardır ki bağdaş kurar ''bunlar hep ameriganın oyunları'' hah işte o iticidir.
çemkiren, boş konuşan, siyasetten gram anlamayıp, tarih bilmeyip, siyaset kültürünü bilmeyip siyaset hakkında ahkâm kesen hem kadın, hem erkek iticidir.

tam tersi çekicidir.

"siyaset konuşan tüm kadınlar iticidir." baya itici bir cümle. "boş siyaset konuşan..." şeklinde başlasaydı belki daha anlamlı olurdu.
alakası yoktur. bir kız arkadaşım siyaset konuşuyoruz ve inanın bana bir çok erkekten daha zevklidir onunla siyaset konuşmak. tabi ilgi için birkaç kelam ezberleyip onu konuşan kızlar var onlar ayrı tabi..
siyonist diye okudum.

yemin ediyorum beynimizi yaktı bu aktroller.

başlığın konusuna gelince;

bilerek konuşan insan itici olmaz.

bilmediği halde konuşmaya çalışan insan itici olur.

ülkemiz bağyanlarının da geneli bilmediği halde konuşmaya çalışan insanlardan olduğu için böyle bir yanılsama durumu olmuş olabilir.
Kadınlarla siyaset konuşmayan erkek iticiliğiyle kıyaslanamaz.
Tabii bu yaratıklar da ne yapsın, her kadının konuşmasını kendilerini yetiştiren kuş beyinli annelerinin sohbeti gibi değersiz ve boş sanıyorlar.
iste benim stilimdeki boş kafalı bayan iticiliğinden iyidir. zeki kadın candır, canandır..
bence söyleyecek sözü olan her kadın çekicidir. o görüş, bu görüş de farketmez. ayrıca konuşmasa ciciş, konuşsa itici. ne istiyosunuz bilemedik. gideyim de instagram için kahve kitap fotosu çekeyim bari.
Bayan sizsiniz mk salakları. Erkekler kavga etmekten başka ne biliyor acaba ? Varsa yoksa har ona har buna harlamak.
"bayan" diye bi kelime kullanan insanın entrysi ne kadar mantıklı olabilir. okumaya değmeyecek başlık ve yazar bozuntusu.
siyaset sadece erkeklere özel bir konu değil bu yüzden olmayan iticiliktir.
Bayanların siyaset ve gündemle ilgili konuşmalarında farklı bakış açısı sergilediklerini düşünerek, hep fikir beyan etmelerini istemişimdir. itici değil aksine farklı pencere açmaları açısından gerekli.
Olum siz manyak mısınız?
Nefeste mi almayak??
(bkz: selin sayek böke)
siyaset konuşan bayan bey diyeceksiniz.

öyle ciddi ciddi değil de benim gibi böyle sağdan soldan duyma hafif safça bi halde konuşcaksınız ki göze kulağa hoş gelesiniz.

ya ben bulaşığı makineye koyarken fatih portakalı dinleyen insanım siyasi bilgim ne kadar olabilir ki.
olmayan iticiliktir.

siyaset konuşmasın, araba kullanmasın, üniversite okumasın, ne istiyorlar acaba?
Başım gözüm üstünde yeri var keşke öyle bir kadın olsa.
Siyaset konuşamayan, konuşmanın sonunu öl dese ölürüme getiren çomardan daha itici değildir
Hayatımdan vakit çalındığını anladığım andır, direk konuyu değişirim.
siyaset konuşan kadın iyidir hoştur da, hiçbir şey bilmediği halde siyaset konuşmaya çalışan abuk sabuk kadınlar acaip itici. yoksa biz de istiyoruz şöyle hemcinslerimizle oturup çatur çutur siyaset konuşmak ama olmuyor.

akpli kadınlar zaten bu yamyam chplilerin baskısından siyaset konusunu pek açmıyor. hdplilerle zaten işim olmaz. chpli kadınlar da daha benim siyasi görüşümü bilmeden ''işte halk şöyle şöyle cahil böyle cahil akp onları kandırıyor'' diye konuya giriyor. ya sen kimsin benim yanımda benim halkımı aşağılayacak geri zekalı? böylelerini arkadaşım bile olsa edebimle itin götüne sokmaktan çekinmem, şunu şunu biliyor musun? şundan şundan haberin var mı? yok. e ne demeye artist artist konuşuyorsun gülüm?

böylelerinin hiçbir şey bilmediğini öyle bir vurun ki yüzüne asıl cahilin kendisi olduğunu anlasın ve bilmediği konularda ileri geri konuşmaktan vazgeçsin. amenike chpli olan kadınlar hiçbir bok bilmediği halde kafadan kendini entelektüel falan sanıyor. en sevdiğim şey de bunları göt etmek zaten.
Siyaset konuşanlar küfür. Edenler, sigara içenler hepsi itici geliyor.
Kesinlikle doğrudur. Özellikle bu kadın akp yada hdp yandaşı ise. (bkz: Nagehan Alçı)
Siyaseti" börek yapan kadın" kıvamına getiren bayan sahiden de iticidir.
Kendini donatan, siyaset dahil her konuda söyleyecek sözü olan, güçlü, yürekli, güzel kadınlara selâm olsun...
olabilir, normaldir. ama bilgisi yoksa fikrinin de olması iticidir.
siyaset ile parti holiganizmi farklı şeyler.

bir kadın siyaset konuşacak kadar bilgiliyse bir saklama kabına konulup bir ömür saklanılmalıdır.
modern kadını bir alandan daha dışlamak için yaratılan algı. oysa siyasetçilerin siyaseti halka kadar indirgediği günümüzde birey olarak toplumda yer alan kadının en doğal hakkıdır fikirlerini söylemek. elbette çomarların siyasette ki fikri bir partiye yalakalık yapmak olduğu için iticiliği kendinizde aramalısınız.