bugün

aslında daha açık bir ifadeyle siyasal islamcı orospu çocukluğudur.evet.
hırsız iftiracı tecavüzcü.
Siyasal islam ahlaksız değildir. inandığı değerleri savunur. Ahlaksız olan radikal islamdır. Artık türkiye'de kinin ne olduğunu da siz anlayın.
tevbe etme ve -olmayan- ahirette hesap verme rahatlığı sebep oluyor olabilir.
ahlaksızlığı ortak payda yapmış...
ahlak anlayışları iftira ve yalandan ibaret,
ahlak engelli ahlaksızlar topluluğu...

yazdıklarıma itirazınız varsa lütfen burdan buyrun:

görsel

not: ula olm madem şerefsizlik yapacaksınız fotoşop' u iyi yapsaydınız bari...
amk köylü yobazları kent arazilerini yağmalar.. nerede doğal ve tarihi miras görse oraya müteahhitlerini sokar, doğayı hunharca talan eder..
merkezi sınavlara kadar soru çalar.. senin hakkını tırlara, ayakkabı kutularına doldurur. (uzun lafın kısası müzik aleti dışında her şeyi çalar.)
devlet kurumlarını cemaat tarikatlarla doldurur, liyakat esasının içine eder. kendinden olan cahillere torpille doktora aldırır, onları rektör olarak atar.
adım başı her yere imam hatip açıp, başkalarının okulunu imam hatipe dönüştürüp insanları mağdur eder, çocukları oraya gitmeye zorlar.
attığı iftiralarla suçsuz insanlar cezaevlerinde çürütülür.
(bkz: daha uzar gider bu)
kendi kendine düşman yaratıp, o düşmanla savaşmak. sonra o düşmanının torbasına, ona olan her türlü karşı fikri ve hareketi atmak, hepsini omuza vurup uçurumdan aşağı atlamak. zaten sonunda uçurum olduğu bilinerek yapılır. çünkü mesele senin yok olmandan sa, topyekün her şeyi yok etmektir. siyasal islamcılık budur. ya ben ya hiç !.
Çıkar için her türlü rezilliği mübah görmeleri.
Benim dinim var, ahlaka gerek yok

Mantığı.
sorun bunların ahlaksızlığı değil, iki rekat namaz kılan birinin ahlaksızlık etmeyeceği sanrısıdır.

yoksa ne siyasiler gördük, etmediklerini bırakmadılar.

eşek olursanız semeri giydirirler mubarekler.
içkiye yüzde yüzlerce zam yaptı. kulbu da hazır, içki haramı ya. her tarafta kaçak içki dolaşır oldu. kaç kişiyi öldürdü, kanına girdi.

peki kumar haram değil mi şeker kardeşim? bak alavere-dalavereyle demirören'e peşkeş çektiğin hürriyet gazetesinde, alavere-dalavereyle demirören'e peşkeş çektiğin milli piyango'nun "online kazı kazan" reklamı dönüyor. gazete haberi olarak gizlenmiş kumar reklamı yapılıyor.
görsel

o "online kazı kazan"ın tek kollu kumar makinasından ne farkı var? "tekrar dene" düğmesine basıyorsun kredi kartına borç işleniyor. "tekrar dene" düğmesine basıyorsun kredi kartına borç işleniyor. yuvanı aileni batırana kadar.

müslümanlık maske bunlara. başka bir değil.
tıpkı birinin beylikdüzünde 2000 daire 350 dükkan alması gibi olaydır. evet hatta net ötesi...
nesi varsa belediye başkanlığından önce edinilmiş. kafa "tek varlığım şu parmağımdaki alyansçı"ya gitti herhalde.
görsel
görsel

Millete ahlak namus satarken, analı bacılı porno içeriklere fav atarlar. Şort giyen kızlara ahlaksız deyip, şalvar giymiş kadınlara bile şehvet duyarlar.
batının ahlaksızlığından çok daha beterdir. orta doğu semitik/sami kültürünün leş ahlakı işte...
Kurtulduktan sonra o kadar pislik ortaya çıkacak ki;

- bir kısmı ben hiç oy vermedim.
- bir kısmı ilk başta verdim bir daha oy vermedim.

Diyip bizi falan suçlayacak.
bunlar hesap verip ağır cezalandırılmadıkça ve toplum bunu bizzat görmedikçe ne yapsan ne anlatsan boş. bu kadar büyük olayla hırsızlıklar talanlar sesli ifşalar oldu. o kadar deyyuslar ki yüzleri eskimiş eşşek semeri gibi bunlar ağır ceza yiyip toplum bunu bizzat görecek. işte o zaman belki düzelmeye başlarız.