1. 1.
  1800 yil once o donemin amerikasi olan super guc italyan kokenli roma imparatorlugunun ilk siyahi imparatoru Lucius Septimius Bassianus , bir de o kadar barack obama baskan secilince devrim, buyuk olay, bir cag yikildi, falan diye ortaligi atese verdiler, monarsinin irkciligin tavan yaptigi donemde siyahi adam imparator olmus ne anlatiyosunuz.

  (bkz: https://www.africaresourc...ror-caracalla-kara-kalla/)
  1 -1 ... lacugyn
 2. 2.
  Roma 10 tane Amerika ederdi. Amerika'nın geleceğe medeniyet dahilinde ne katkısı oldu. Anca kapitalist piyasayı körükleyip duruyor başka vasfı yok.

  Roma medeniyetin kültürün kalbidir. Tarihin gelmiş geçmiş en iyi medeniyetleri arasında yer alır.

  Tarihten romayı, mısırı, antik yunanı çıkar şu an farklı bir dünya olurdu bu 3 ü o kadar önemlidir.
  -1 ... keyf kahyasi
 3. 3.
  Soyadı karakelle’dir.
  ... centurion
 4. 4.
  tengir koş romalıların türk olduğu kanıtlandı.


  bak imparatorumuzun ismi karakelle imiş.

  aslında roma (n) imparatorluğu bir türk devletidir.

  #adem 'de türktü.#
  #nuh'ta#

  # yasef ise türk'ün hasosu idi #
  1 ... baris hemen simdi
 5. 5.
  saçmalık. siyahi zenci falan değildir. ideal romalı ten renginden daha koyu bir tene sahip olduğu biliniyor fakat ne derece koyu olduğunu bilmemiz mümkün değil.

  babası septimus libya doğumlu annesi julia levantlı. mantıken doğulu bir görünüşe sahip olmalıydı elbette. ama sanırım sjw medyası zencilere tarih sahnesinde yer vermek adına yine birtakım sikko uydurmalara başlamış.

  bu arada yan bilgi olsun, imparator caracalla Constitutio Antoniniana ile imparatorluk sınırları içindeki latin olmayan herkese vatandaşlık hakkı vererek biz anadolulular da dahil roma'nın şerefine ortak etmiştir. mekanı elysium olsun ulu caesarımızın.
  1 ... caranthir