bugün

satanistlerden önce kara çarşaflılar vardı. satanistler siyah rengi onlardan çaldı. yunanistanın baklavamızı çalmaları gibi.

ne diyorum ben ya?
siyaha aşığım. yaklaşık on yıldır siyah giyerim, bu sürede siyah giyen bir kaç kişi de tanıdım, satanizmle rockla metalle karamsarlıkla yas tutmayla ve bilimum dış etkiyle alakasız bir durum efendim. zevk meselesi.
Satanistler genelde şeytana tapar kedi yerler falan. her siyah giyen satanist olmaz. ama kızın resmen satanistim demiş ne diyim.
(bkz: night s watch)
saçma bir düşüncedir. Benim en sevdiğim renk siyahtır ama satanizm ile uzaktan yazandan alakam yoktur. siyah seven siyah giyen satanist ise bu ülke satanist kaynıyordur. Beyazın sürekli temizliği temsil etmesinden kaynaklanan yanlış düşünceye itilme durumu da olabilir.
siyah rengi tercih edenlerin sevgisidir.

aman allah'ım satanist mi?, oldum yoksa.
her sakallı dedemiz olmadığı gibi her siyah giyen için de öyle bir genelleme yapılamaz. lakin ufaklığın net bir sıkıntısı var gibidir aman dikkattir.
alakasızdır. siyah renk insanı daha ince gösterir ve kadınlar bu yüzden siyahı tercih eder. o zaman tüm kadınlar satanist midir yani? yapmayın, etmeyin. bu akla, mantığa sığar mı?
(bkz: her gördüğün sakallıyı deden sanma)
her siyah seveni satanist sanma.
bağdaştırılamaz.
çarşaf da siyahtır ama çarşaf giyen kadınlar şeytana tapmazlar.
(bkz: genelleme yaptım yer misin)
11 yaşındaki kızıma neden bu kadar çok siyah seviyorsun diye sordum verdiği yanıt ürkütücüydü. Anne ben satanistim dedi. Kızım satanist ne demek dedim, kedi kesmektir anne dedi. Düşündürücü..Hakkaten nedir satanizm? Neye hizmet eder? ben bile bilmiyorum 11 yaşındaki kızım nereden bilsin.