bugün

güzeldir yahu.
zencidir.
saçlar bir de dalgalıysa...ee daha ne olsun...
metalcidir.*
mavi gözlüsü ile değiştirilmesi gerekilen erkektir. kıvırcık saçlı olanı da bir üst modelidir.
(bkz: neden sevmiyorsunuz lan beni)

türk kızları şöyle, türk kızları böyle diye başlıklar açılınca kızlar rahatsız oluyordu da anlam veremiyordum. "troll de geç" diye öğütlüyordum ama kötüymüş lan. *sevmeyeni çoktur.
entr ve nick'in muhteşem uyumluluğu
boyu hafif uzunsa, bir de o kara gözlerinin üzerine kıvrık kıvrık simsiyah kirpikler kondurulmuşsa bir de dudaklar hafif pembe pembeyse alıp evde beslenesidir, sevilesidir, mütemadiyen insanı sarılnmaya teşvik eden canlı türüdür.
kore erkeklerinin alayı.
boyu uzunsa ve normal kilodaysa bir şey demiyorum. vitrine koy izle.
entry 11 e uyan erkek.
(bkz: exantric)

kıskanmayın beyler.
siyah saç tamam siyah göz(açık siyah) tamam beyaz ten tamam ayrıca eklenen uzun boy(186) ve ince yapıyla beni ve bana benzeyenleri tarif eden durumdur.
cüneyt arkın'dır. tek farkı gözü mavidir. tabi ki gençlik halinden bahsediyorum.
erkeğin güzelidir.
(bkz: hakkı bulut)
erkeğin hasıdır. *
saçlar keskane kahvesi,gözler yeşil ten beyaz,boy 174 kilo 68. eskiden kendini beğenirdim şimdi ise hayranım gören diğer tüm kızlar gibi.
tanıyorum böyle birini allah sizi inandırsın bir içim su derler ya aynen öyle. erkeğin güzeli nasıl olur diyenlere bu başlıgı göstermek yeterli.**
kontrastı fazla erkektir.

(bkz: savcı sayan)
aaa ben.
dövmeli, pirsingli ve metalci seviyorsanız benimdir.
Dövmeli ve sakalliysa kimseye bırakmam.
Gözler yeşil olmasa bu kategorideydim.
Sadece Türkiyede prim yapabilecek bir tiptir. Beyaz tenli bir erkeğin simsiyah kıllarının olması kollarının keçi bacağından hallice olduğuna delalettir. Saçı sakalı da kömür çuvalı taşımış gibidir.
utanarak ve sıkılarak geçip gidiyorum...