bugün

uzun süredir yaptığım gözlemler sonucu emin olduğum durum. evet siyah oje, hatunlar için bir çeşit turnusol kağıdıdır. tırnaklarına bakarak o hatunun güzel mi değil mi olduğu anlayabilirsiniz.

bir kere siyah oje çok çirkin bir şey zaten. 'dünyanın en çirkin 7 şeyi' anketi yapılsa ilk 6'ya falan kesin girer bence. o derece çirkin bir şey yani. aslında, bunu süren hatunlarda biliyor bunu. kendileri de çirkin, "ulan nasılsa kimse yüzüme bakmıyor, bari bunu süreyim iyice çirkin olayım, özgür olayım" düşüncesiyle sürüyorlar siyah ojeyi. sonra da, güzellikle erkekleri elde edemedikleri için; 'kolay veren hatun' rolünü oynamaya başlıyorlar.

ha tabii, çok nadir de olsa siyah ojenin yakıştığı güzel hatunlar da vardır ama istisnalar kaideyi bozmaz be hacım.
görsel
görsel
görsel
görsel
çok da sağlıklı olmayan bir genellemedir. gerçi siyah oje çirkinliği kamufle etmek amaçlı kullanılıyorsa doğru çıkabilir, ama genellenemez. normalde siyah oje hoş ve seksi görünür. özellikle ayaklarda.
(bkz: doğuştan siyah ojeli olmak)
(bkz: o nasil bir genellemedir)
sürekli g.tünden element uyduruyor efenim durduramıyoruz.

(bkz: hızlı koşan hatunların çirkin olmaları)

(bkz: geç yatan hatunların çirkin olmaları)

(bkz: kitap okuyan hatunların çirkin olmaları)

(bkz: çay içen hatunların çirkin olmaları)
bu saçma genelleme yapılırken; oje konusunda alternatif tanımayan, kate moss * , asia argento * ,mary kate-ashley olsen ikizleri * , lindsay lohan , ashlee simpson vb. gibi hatunlar da göz önüne alındı mı acaba. neticede oje ojedir.kırmızısı siyahı beyazı hepsi bakımlı elde bakımlı kadında kendini gösterir.ayrıca kusura bakmasın kimse ama ne hatunlar gördük french yaptırmış maymuna benzer ne hatunlar gördük siyah ojeli prensesler. * *o yüzden göreceli genelleme yapmayalım. akıllı olalım . hadi bakiyim.
genelde pek güzel olurlar ama. zevk meselesi tabi.
(bkz: bu dahil bütün genellemeler yanlıştır) *
birde kahve rengi kullananları da vardır bunların. o daha da iğrençtir.çürük tırnak gibi durur(bak şimdi midem bulandı). kırmızı ojelileri bile vardır. onlar direk o* gözüyle bakılır(ki geneldede öyledirler)
ojenin kokusundan kafayı bulan insan modelinin genelleme sıçmasıdır.
(bkz: siyah ojenin suçu ne)
bana kalırsa ojeli kızların % 99 u çirkin demiyorum ama itici olur.
siyah ojenin çirkin olduğunu iddia etmek fazla subjektifken ojeden yola çıkarak hatun tasnifi yapmak apayrı bir aptallıktır.

siyah oje süren erkek varmış. ona ne demeli azizim?
http://galeri.uludagsozlu...-%c3%a7irkin-olmas%c4%b1/
siyah ojeyle ilgisi olmayan durumdur. çirkin "genellikle" anadan doğma çirkindir.
görsel
görsel
görsel *
görsel
Siyah ojenin çirkin olması.
bu kızlar genellikle ojeli parmakları ile kakülünü tutarak fotograf çektirirler.
(bkz: çirkin hatunların siyah oje sürmesi)

bence daha mantıklı. değil mi ama ?
Keşke her çirkinlik asetonla silinebilcek kadar basit olsaydı.

Çevremde gotik,rockçı, pasaklı bayanlarda gördüm siyah ojeyi.
2-3 kere ikna edip bana da sürdükleri olmuştur yani.

Bir bayan olarak bende sevmiyorum.
Beyaz pantolondan sonra en nefret ettiğim 2. şeydir siyah böcekimsi tırnaklar.
çirkin hatun yoktur siyah oje vardır.
yanlış bir önermedir. siyah oje şu an trend, güzeli de sürer çirkini de...
uludağ sözlük teori çürütme merkezi gururla sunar;
görsel *
bu dahil tüm genellemeler yanlıştır.
çirkinse ayrıca solcudur da.
(bkz: sıçmayalım üretelim).