bugün

türkiye saatiyle 00:35'te (az önce) başlattığım kampanyadır.

evet, daha önce de dediğim gibi (bkz: #7647344) dünyanın en çirkin şeylerinden biri olan siyah oje'yi tamamen ortadan kaldırmaya yönelik bir kampanyadır bu. yada tamamen kaldıramasak bile en azından kullanımını azaltalım lan. çünkü, bir araştırmaya göre siyah oje kullanma yaşı 12'lere kadar düşmüş. onları engelleyelim bari.

iğreniyorum siyah ojeli el görmekten, bakamıyorum yemin ederim. kızlar arasında, zaten çirkin olup çirkinliğini siyah oje sürerek pekiştirenler olduğu gibi, -nadir de olsa- çok güzel olup da, o güzelliği siyah ojeyle mahvedenler de var.

işte zaten ben en çok bu ikinci kısımdaki kızlara acıyorum. hadi birincileri siktir et, onlar zaten gitmiş. bari sizi kurtaralım. vazgeçin şu siyah oje merakınızdan. inanın hiç güzel durmuyorsunuz o ellerle. (bkz: #7672053)
Siyah oje süren insanları engellemeye yönelik kampanya*. görünüşe göre pek destek alamadığın kampanyadır. ben de destek olmaya gelmedim zaten. bordo ojenin güzel durduğunu beyan etmeye geldim.*
büyük tepki alacak kampanyadır. hele yaz bu kadar yaklaşmışken.
kirk hammett' in şiddetle karşı çıkacağı kampanyadır. * *
gereği olmayan bi kampanyadır. boş iştir.
nereye sürüleceği konusunda netlik olmadığı için destekleyemediğim kampanyadır. mesela göte sürülse olmaz. elde de pek güzel durmaz; ama nightwish klibinde ablada pek uyumlu durdu mesela.
sonuna kadar destekleyeceğim kampanyadır.