bugün

renkli bir ayak fantezisi yaşamayı sağlayabilir.
siyah ve kirmizi olursa heleki tirnaklar uzun ve sekilsiz degilse omg beybi dedirten kizdir.
bunun matı çıkmış bir de güzel tırnaklı kızlarda kesinlikle harika bir olay.
Elleri beyazsa tadindan sevilmez kizdir.
kimi erkekleri baştan çıkartabilecek kızdır. siyah oje candır, kırmızı ise seksidir. gerisi o kadar önemli değil.
Akıllarda hiroşima etkisi oluşturan durumdur. ince ve uzun parmakları olan normalden 1 cm kadar daha uzun ve ucu hafif sivri tırnaklı olanı makbuldür. Yine de altına 1 gün önceden parlatıcı sürülmüş, üzerine rakı beyazıyla cila yapılan tırnaklarla boy ölçüşemez.
Kedi kesmece oynamaya gidiyordur.
saygılar..

orospudur net. siyah oje mi sürer normal bir insan?
dışarıda kendine asi bir profil yaratmaya çalışan bu kızlarımız aynı zamanda sabah kahvaltısında annesinin hazırladığı sucuklu yumurtaları afiyetle yer.
asi stayla.
etkilenmedigim kiz türüdür.
Uludağ sözlükte ki siyah oje süren kız başlığı altındaki entryleri okuyunca ben neymişim vay amk diyen kızdır.
Manikürsüz tirnaklarina sürüyorsa sürmesini istemedigim kizdir.
çekicidir.
zevkli kızdır. beyaz ince eller ve güzel tırnaklarda harkulade duruyor, siyah oje sürüyorum ama kedi kesmiyorum.
bir oje sürmeyen kız değildir. herşey doğal güzel.
organik kız bulun benim gibi hem tatlı hem güzel görünümlü.
bu arada kıza iyi bakmış anası babası maaşallah.
Bir daha sUrerken iki kez düşünmem gerektiğini gösteren hede.
kimine çok yakışır çok çekicidir kimilerine ise hiç yakışmaz doğal en iyisidir.
beyaz tenli, siyah saçlı, ince parmaklı ise kölesi olunur.
ojeler arasında en çekici gelen olduğundan çekici bulduğum kızdır. beyaz tenlilere çok yakışıyor. beyaz tenlilere de tavsiye ederim ayrıca. sürün kızlar.
tek sürdüğüm oje rengidir. siyah güzeldir kızlar, bırakın şu morları.. hele bir de esmer teninize mor sürüyorsunuz, vallahi kolunuzdan tutup "bunu kendine neden yaptın?" diyesim geliyor.
Çekicilik çıtasını (beyaz tenliyse eğer) allahuekber dağlarına kadar çıkarmış kızdır.
gotik olmayan kızlar siyah oje sürmesin birader.
o ojeyi sonradan nasıl tırnagından sildiğini merak ettiğim kızdır.
Arala beyaz çizikler atıyorsa beşiktailıdır.