1. 1.
  üniversite kampüslerinde -bak abartısız söylüyorum- her iki kızdan birinin giydiği kombin. Neyse ki kış mevsimini atlatmakla beraber bu iğrenç kombinden yavaş yavaş kurtuluyoruz.
  2 ... 188cm 75kg 18cm
 2. 2.
  yazın kot şort ve bilimum neon renkler göreceğiz.
  göbek tabi açacaklar artık alıştık.
  3 ... merbazrail
 3. 3.
  zaman zaman benim de topuksuz olarak yaptığım kombin. tumblr dan ileri geliyor bunlar, daha şık hissediyor insan ama evet topuk bana da itici geliyor kotun altına. hele de inceyse iğrenç.
  1 -3 ... bilge hatun
 4. 4.
  Bütün kış aynı kombini giydi kız resmen ya tabakalaştı artık.
  ... romeosuzjuliet
 5. 5.
  size ne la milletin giyiminden gayette hoş kombin. üzerine de bir deri ceket giydi mi tam 10 numara olur.. size ne a koyim 1.50 boyundaki kadın da giyer 1.70 boyundaki kadın da. yakışır yakışmaz o öyle mutluysa size ne amk. sanki biz erkekler çok farklıyız da 4 yıl önce slim fit kot giyene öldürcek gibi bakardık şimdi skinny giyene abi diyoruz. taklitten öte biraz da giyim sektörünün arz talebe göre ürün çıkarması bir şey moda olunca herkes o stili üretiyor haliyle her mağazada aynı tarz ürünler satılıyor. sırf çıplak bedenimi örtsün diye aldığım bir tişört kot pantolon arkadaş diyor senle aynı giyinmişiz benim tarzımı mı taklit ediyorsun ulan farkında bile değilim mağazanın içine giriyorum elemanlar zaten şunu deneyin efendim diyorlar alıp çıkıyorum amk amma tatava yaptınız.
  3 -2 ... amuniyimgardas