bugün

maalesef tarihe karışmamış giyim stilidir.üstelik bu olay türkiye'yi de aşmış avrupa'ya da sıçramıştır.
(bkz: italya)
(bkz: ben bugün bunu gördüm)
neden sasıldıgını hala anlayamadıgım gıyım stılı.tamam hanı cok hos bır goruntu olustugu soylenemez ama sen beyaz dar pantolon ıcıne siyah tanga giyince oluyo,bu adam sıyah ayakkabının ıcıne beyaz corap gıyınce nıye olmuyo?dusuncelere ve tercihlere saygı lutfen..*
içimizdeki irlandalı komplekslilerin yadırgadığı olay.
böyleleri kendilerine olduğu kadar dünya'ya da uzaktırlar. zira dünyanın hiçbir yerinde bir insan beyaz çorap giydi diye kınanmaz.

çok merak ederim ilk hangi dangalak çıkardı bu beyaz çorap giyeni kınama olayını.

not: bide yapanlar kıroymuş, görüntü iğrençmiş.
ulan sana ne? herifin pantolonunun altındaki çorabı inceleyeceğine dişinin dibindeki 5 cm kalınlıkta olan tartar tabakasına bak it herif.

ayrıca kir göstermez diye günlerce siyah çorap giyiyosun da, ulan eşşek ölüsü gibi kokuyo e be mna godum.

(şahsen bende giymiyorum beyaz çorap*, lakin kim-ne zaman belirledi lan beyaz çorabın kıroluk göstergesi olmasını?? hangi denyo, nerden görüpte çıkarmış böyle bi kuralı? olm o çok özendiğiniz avrupanın sanat başkentinin göbeğinde millet sandalet içine beyaz çorap geziyor lan.. sen ne zaman ve neden toplumsal bir konu haline getirdin beyaz çorabı?)

edit: ulan "beyaz çorap giyenleri kınama" olayını da ilk başlatan seovi imiş iyimi..
neyse, en içten küfürlerimle yavrum.
misal...

http://www.fotomuhabiri.com/sergi/nikah/020.jpg
blues brothersın sürekli yaptığı hede.
giyilen çorap beyazsa eğer ayakkabı renginin pek de önemi olmaz, göründüğü andan itibaren artık her şey için çok geçtir.
türkiyenın büyük millet meclisinde tartışılan en komik olaylardan biridir.
80 lerin berbat giyim tarzından biriydi. erkekler beyaz çorap kızlar bonusa benzer kafa rüküş kıyafetler neyse ki geçti gitti...
halk dilinde kıro diye tabir ettiğimiz arkadaşların yaptığı, yapacağı eylemdir.
ruhundaki tezatı belirtir. içindeki karamsarlığı örtüp herkese gösterdiği güler yüzünü giyisileriyle dışa vuran insandır....
ancak ve ancak siyah kramponun içine beyaz tozluk giyilince karizmatik olur.
beyaz takımın altına siyah çorap giymek kadar iticidir.
michael jackson da kroydu o zaman!.
Neden kro olur hala anlayamadım. Ben dahil herkes beyaz çorap giyene tuhaf tuhaf bakıyoruz. Sanırım bu da toplumun bize aşıladığı bir şey.
kız görmeye giden makina mühendisi halleridir.
türkiye'de bu adamlara eskiden audi satmazlardı. bunu reklam diye de kullanırlardı.

ahanda ilk resim (özellikle foto demiyom sazanlar)

http://www.favorinet.net/...amayacaginiz-aksesuarlar/
beyaz ayakkabının içine siyah çorap giyen erkekten iyidir.
bunu gömleğin düğmesini yarıya kadar açıp göğüs kıllarını göstererek ve elindeki bir tesbihle tamamlar tabi ki ayakkabının arkasına basılır. (bkz: made in kro)
ayakkabı çıktığında alaca bulaca bir görüntü yoksa bu şekilde giyimde bir sorun yoktur.en sevdiğim eylemlerden biri de çorabın lastiği bileği sıkmışsa, çorabı az biraz aşağı itip iz yapmış kısmı hart hart kaşıma gibisi yoktur.
gayet normal insanın kendi zevkine göre yaptığı eylemdir. Neyin içine beyaz çorap giyersen giy kro diyorlar. Sizin beyaz çorabı sevmeye hakkınız yok siyah olacak kahve olacak vs. Bunları dinleyip o çorabı giymeyenlerde ayrı öküz. Giyin arkadaşım eleştirenlere, bu benim zevkim istersem takım elbise altına parmak arası terlik giyerim sanane deyiverin.
(bkz: aynalı tahir)
siyah ayakkabı 'yaşam', beyaz çorap 'ölüm'dür.
michael jackson haricindeki herkeste görgüsüzlük unsurudur.
Şu an yaptığım şey. Bence güzel görünüyor.
Belki de beşiktaşlıdır.