1. 1.
  başlığın tam hali, "siyah audi a6 kullanırken jason statham gibi hissetmek" şeklindedir, siyah renk 1998 model ford escort kullanırken emekli gibi hisseden kardeşlerim.

  insanın elinde değil. hele bir de kel ve fit bir vücuda sahip iseniz. koltuğa kurulduğunuz anda çalmaya başlıyor Knoc-Turn'Al

  https://www.youtube.com/watch?v=2p4i4L4wxiE+ ceysın reyizin (2:50'deki kafa sallamasına bak ya.)

  o sırada media playerde hangi tür müziğin çaldığı farkedilmiyor bile. fon müziği bu. bir de telefon çalar ise o ara vay yavrum vay. adeta bir frank martin edasıyla açılır o telefon.

  karı arayıp, "akşama gelirken 1 koli yumurta, parmesan, süt yoğurt al" dese bile ," "birinci kural anlaşma asla değiştirme, ikinci kural isim yok, üçüncü kural asla paketin içine bakmam" diyerek cevap verilir.

  siyah takım elbise ve kravat kombini yapmış iseniz çevredekiler de bu durumun farkına varabiliyor kardeşleri, onun tadı daha da başka.

  tabi sol erkekler için geçerli değil bu durum. çünkü onlar genelde fakir, sıska, bakımsız ve çelimsiz oluyorlar. mümkün değil yani. hiç heveslenmeyin.

  bi dakka, arkamda beni takip eden siyah bir mercedese ve bmw var. yarım saattir peşimdeler. olum 155!i arayın lan. size diyorum ibnetorlar. allahınız yok mu lan sizin!
  -5 ... sen uzun sacli bir ibnesin
 2. 2.
  bir keresinde de bu şekilde uçan tekme atmayı denerken ayağım kaydı düştüm. herkes bana baktı o sırada, çok utandım sözlük.

  siyah a6 kullanırken jason statham gibi hissetmek
  -1 ... sen uzun sacli bir ibnesin
 3. 3.
  siyah a6 kullanıp uludağ sözlükte takılmak suretiyle bunun havasını atmak da apayrı bir kafa muhtemelen.

  aklıma dün gece oytunkaran fıkrası geldi. sen tut adrianayı s.ktiğin günün sabahında "bunu anlatamıyorum" diye üzül.

  şarkı güzel ama.
  3 ... serdarsl06
 4. 4.
  (bkz: matchbox)
  1 ... shreddinger
 5. 5.
  kezbanlar anlamaz. "kezban" dediysek erkeğin kezbanı yani.

  arkadaşım dikkat ettiysen "siyah audi a6 kullanırken" diyorum "siyah audi a6'm var" demiyorum. hey allahım ya. olum nerenizle okuyorsunuz tanımları lan?

  siyah land rover var bende. "autobigoraphy" donanım. ne audi'si. evet.

  https://i.hizliresim.com/8zZrqd.png
  1 ... sen uzun sacli bir ibnesin
 6. 6.
  ben de sana a6' sahibisin demedim. a6 kullanınca havasını sözlükte atmak değişik bir kafa dedim.

  özetle üzerine oturduğunuz organlarla okumayın entryleri göremezsiniz. osuruk kokusu da gözlerinizi yaşartır. gözlerinizle okuyun.

  t: bir değişik histir. kezban serdar osuruk kokan koltuktan koklamayarak bildirdi.
  ... serdarsl06