1. 1.
  boyun fantazisinin öncüsüdür sadece. kulaktaki ısınma turlarından sonra boyna geçerler. tipik tecavüzcü davranışı. önce kulak, sonra boyna hızlı bir dalış.
  3 ... nikim yok benim
 2. 2.
  sivrisinek denen hasarat eskiden baygon kullandigim için beni isirmaz idi. hatta ve hatta yanima bile yaklasamazdi. ammavelakin ne zaman baygon almadim gittim reyt kullanmaya basladim sivriler resmen fuhus partileri düzenliyorlar. öpen onlar öpülen ben...

  işte bundan hareketle sunun farkina rey bir afrodizyaktir. bütün hasarati azdirir, hatta ve hatta insanlarda kullanabilir bunu. viyagra'ya ispanyol sinegine gerek yoktur.(bakin gene sinek) fakat kullanilmasi son derece tehlikeli olabilir.

  evladim bu dudak kremi değil zirai ilac yahu. cilgin geceler yaşayim derken birden suudi arabistan bayragina sarilmiş bir sandikta bulabilirsin kendini.

  yani anlayacağiniz reyt bir afrodizyak olarak fevkalade tehlikelidir. onun için en iyisi siz kabarcik böceği tozu kullaniniz. ama onu bulmak için taaa sudan'a gitmek gerekiyor simdi kim gider oraya. ondan dolayi tenzilatli viagra satislarimiz baslamistir, üc kilo bir milyon 5 kilo alana tabut bedava.
  2 ... mulayim
 3. 3.
  aslı olmayan iddia. * geniş bir hayal gucune ve fanteeezi dunyasına sahip oldugumuz dogrudur ve fakat bizim ırkta kulak memesi ve hatta kulak bulunmamaktadır. diger ırklara karsı ilgi duyacak hatta abartıp o ırka saldıracak kadar da aciz degilizdir. bu tarz karalama kampanyalarını kesinlikle protesto ediyorum.yaptıgımız sadece vazifedir. ekmek parası için boyacılık yapan cocuk kadar masumane duygularla yaptıgımız kan emme işini hakir goren ve aşagılayan insan ırkını kınamaktayım.
  5 ... sivrisinek
 4. 4.
  -geçen gün bir kulağa kondum...
  +eee?
  -kaymak gibi bi' memesi vardı.
  +yapma beeee...
  -inanmazsın üç yerinden deldirmiş!
  +demee...
  3 ... falso
 5. 5.
  (bkz: kulak memesi ısıran sivrisinek)
  ... eqin
 6. 6.
  (bkz: kapıyı açtığımda kulak memelerini sıvazlıyordu)
  3 ... hayvanlarin en guzeli
 7. 7.
  (bkz: sivrisineğin uzman anestezist olması)
  1 ... comengineer
 8. 8.
  acitan fantezi.
  boyun, kulak memesi, ayak bilegi.. fetisist efem bu hayvanlar.
  2 ... yalnizlik mavisi
 9. 9.
  çok kalleş bir fantezidir. o şerefsiz sivrisinek yüzünden güzelim kulak memesini garç gurç garç gurç diye kaşıya kaşıya deforme eder insan. e tabi kulak memesinin maddesi, kol veya bacak gibi sağlam değil.. yazık.
  ... the big febowski
 10. 10.
  sivrisinekler için tadından yenmez hareketlerdir.

  ve biliriz ki tüm sivri sinekler erkektir.
  1 -2 ... winstonsoft