bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. ?.
  mevzu bahis hayvangiller, dunyanin ekosistemine cok feci katki yapip türler arasinda gen alisverisine vesile olmaktadirlar. her ne kadar bizim turumuz * bu elemanlara gicik olsa da, kurbagagiller kusgiller bunlari afiyetle yemekle, yedikleri anda ise diger turlerin dnalarini kendi vucutlarina entegre ederek * * bilimum hastaliklari kapmakta veya bu hastaliklarin minik orneklerini alarak bunlara bagisiklik kazanmaktadir. insan turu bunlarla aslinda barisik olmakla beraber kulaginizin dibinde vizildiyorsa, oldurmek mubahtir. (bkz: hayvan dostlari goreve)
  ek bilgi olarak bu hayvanlar milyonlarca yildir aynidirlar, darwin'e timsahlarla birlikte ben evrimlesmiyorum kardesim demislerdir.
  2 ... sengitbalikgelsin
 2. 1.
  (bkz: tifo)
  ... autumn
 3. 2.
  (bkz: kureyş kabilesi)
  ... karga
 4. 3.
  (bkz: sitma)
  (bkz: malarya) *
  ... aby
 5. 4.
  sivrisineklere kan bağışı.
  ... jikase
 6. 5.
  sivrisineği ne olarak gördüğünüz bu sorunun başlıca cevabı olacaktır mesela marlboro paketinize sünen bir arkadaş veya evinize bir günlüğüne gelen fakat gitmeyen eski bir dost veya gercekten yaz günlerinin iğrenç sıtmacı yaratığı bunların hepsi sivrisinek familyasına girer. dünyaya verebildikleri en büyük katkı insanda paylaşım ruhunu artırmalarıdır , senin paylaşmak istemediğin şeyleri bir şekilde (yüzsüzlükle ve ya bir boru yardımıyla) seninle paylaşmalarıdır.
  1 ... ruzgarlıbahce
 7. 6.
  jurassic park filminde gorduydum dinazorun kanını emip kehribarın içine donakalmıstı. Ordanda dinozorların dna sını ele gecirip baslamıslardı dinozor uretmeye. Aman ne katkı ne katkı.
  1 ... melankolik
 8. 7.
  sinek ilacı firmalarının ortaya çıkmasını ve zengin olmasını sağlayarak dünyaya finansal açıdan fayda.. (bkz: sonu getirilemeyen entryler)
  (bkz: türkçe konuşamamak)
  ... dokuzhanim
 9. 8.
  efendim kendileri çinde kanat çırparken ilerde amerikada büyük bir kasırgaya neden olabilmektedirler. (bkz: kaos teorisi)
  1 ... volkanat