bugün

metagenezle üreyen sivrisineklerin bizim kanımızı kullandıklarını dolaylı bir yoldan farketmemizdir.
orijinal fikrin babasıdır.*
çalıntı fikir. bu fikri 1867 yılında ben bulmuştum!
dahiyane bir amme hizmeti. kanımı öylelikle seve seve veririm. *
dün sivri sinek ısırdı. tam terlikle eziyodum ama yapamadım. kızılaya götürcem dedi sarılıp ağladım.
göt korkusundan kan veremeyenşer için iyi çözüm. götürsün versin kızılaya sinek işte.
kızılay'a kan bağışı bu oranla azalmaya devam ederse evet gerçekten buna ihtiyaç duyabiliriz.
patenti alınması gereken bir zihni sinir procesidir. (bkz: helal)
dünyanın gelmiş geçmiş en saçma fikri.
gönüllü kan verici sayısını azaltacak durumdur. düşmanlarla işbirliği bir nevi.
bu yaklaşımı beğendim zekice belgelenirse ve sivrisinekler eğitilirse ilerde hayatımıza adanıcak bir proje .
karşılıklı şartlar görüşülüp müzakereler başarılı sonuçlanırsa sinek toplumuyla insan toplumu arasında mutual bir ilişkinin başlangıcı olabilir. örnegin aldıkları kanın yüzde 30' unu kendilerine ücret mukabilinde alıkoyarak yüzde 70'ini merkezlere ikmal edebilirler. bir sonraki aşama taşakustan sperm çekerek sperm bankalarıyla da benzeri bir çıkar ilişkisi içerisine girmeleri olacaktır.
tabii canım faydalı bir durum. ben keneyle sülük yetiştiriyorum kızılaya mesela !zayıflamak isteyenler için de tenya ve kancalı kurt üretimine kısa bir süre sonra başlayacas.
Su samurlarını eğitip baraj yaptırmanın değişik versiyonu.
(bkz: memleketi sıtma etmenin yolları)
(bkz: yapma demiyorum hobi olarak yine yap)
fena fikir olmamakla beraber beyin ishali dedirtecek kıvamda...
sadece dişi sivrisinek kanımızı emer, o da yavurlarını beslemek içindir. böyle annelere kanımız feda olsun.
kanı aldıktan sonra kızılay tarafınadan vericilere sunulan vişne suyu hizmeti konusunda sivriler için sıkıntı yaratabilecek projedir.

ancak bu sorunu sivriler ikili ekip çalışmasıyla çözebilir. bir sivri emerken diğer sivri de daha önce vişne kutusundan emmiş olduğu sıvıyı damara pek tabi enjekte edebilir.

kızılayın papucu dama,
haydi uçun sivriler camdan cama...
eğitilebilirse işe yarayacak uygulamadır. hatta yabancılara karşı silah olarak dahi kullanılabilir.
bok boceklerini eğitip tarıma katkı yapmak kadar sığ bir fikirdir.
insanı güldüren idea bir düşünce.
(bkz: sinek terbiyecisi)
inşallah aralarında kanı bozuk sivrisinekler olmaz, yoksa götürüp özel hastanelere satabilirler.
sivrisineklerin kızılaya çalışması düşüncesi bile insana hoş geliyor.