1. 1.
  sivilce erkeği tahrik eder.
  2 ... modigt hjarta
 2. 2.
  Değerlendirmesinde sivilce esas alınmaz.
  1 -1 ... gethere
 3. 3.
  Yillar yillar önce Kız arkadaşım yüzünde sivilcem var beni beğenmezsin diye buluşmak istememisti. Bende buluştuğumuz zaman onun sivilcesinden öpmüştÜm kendine dert edinmesinin anlamı olmadığını belirtmek için. Sevdikten sonra umursamiyor insan böyle ufak tefek kusurları. Ömrümüz telkin etmekle geçti insanları.
  Tanım : sivilcesi var diye insan mı reddedilir en kötü şans verirsin konuşursun enerji alırsan devam eder takilinmaz böyle şeylere ergen misiniz amk.
  2 ... duygusuz adam
 4. 4.
  insanların hayvanlara aşkla bağlanabildiği bir dünyada gerçekleşebilir. bu hikayedeki hayvan sivilcesi var diye bir kızı aşağılamaya çalışan nohut beyinli oluyor haliyle. bayılıyorsunuz değil mi insanların fiziksel kusurları, geçici problemleri ile dalga geçmeye? bu konuyla ilgili çok çarpıcı bir şey anlatacağım. bizim lisede bir kız, fazladan 5-6 kilosu bile olsa başka kızları hemen şişko, koca popolu şeklinde hakaret ederek ezmeye çalışırdı. sonradan öğrendim ki kendisi lise 1'deyken aşırı kiloluymuş ve sevdiği çocuk tarafından reddedilmiş. bilmem anlatabildim mi? insanların kusurlarıyla, sorunlarıyla ve görüntüsüyle dalga geçmeye çalışmak ezik insan işidir. zamanında kendisi aynı konular yüzünden çok ezildiği için yaşattığı kötü duyguyu çok iyi bilir. sonra düşman bellediği başka insanları da acısını en iyi bildiği silahla vurmaya çalışır. karaktersiz, zavallı ezikler.
  4 -1 ... selfcontrol
 5. 5.
  naiftir. o teklifi alamayanlar da var oğlum. niye dalga geçiyorsunuz la. *
  ... tuiran kouma
 6. 6.
  Bende de sivilceler var hemde yara gibi olanlardan ama melek yuzlu oğlanlar düşürmüşlüğüm çok.
  4 -1 ... astrazen