bugün

retrica, camwow, nikon üçlüsü.
mutluluk.

yeminle.
roacutanne.

denendi onaylandı. birsürü yan etkisi vb. şeyler var kabul ama tek çare.
Sivilce patlatma takıntılı bir kız arkadaş edininiz. Kızlı-erkekli-sivilceli.
sivilceye mil çekmek.
sirke ile sodayı bir pamukta birleştirip sivilceye sürmek. ciddi oranda kurutuyor.
bi çözüm var ama.. biraz yapış yapış.
O sizi birakmak istediginde kurtulursunuz ancak. Bekleyin dokunmayin.
Kesinlikle roaccutane, en azından benim için öyle oldu.
her sabah kahvaltında önce ve her akşam yemekten sonra yüzü 5 dakika kadar zımparalamak. bakteri ne ki hergün yeni yüzle hayata devam edilir.
kafayı kesmek olarak cevap verilebilecek bir sorudur.
sevişin geçsin...
cildi temiz tutmak, nemlendirmek, kil maskesi yapmak ve yeterli su içmek. Sanırım bunlar bi nebze iş yarayacaktır.
(bkz: yüz nakli)
bir cildiye doktoruna gitmek ve yağlı yiyecekelrden uzak durmak.
asitli seyler yememek. portakal yemiyorum kolanin dibine vuruyorum su komite bitse de gitsem.
sivilcelerin oluşmasının türlü nedenleri olabilir. her nedeninde kessin çözümü farklıdır. ama ergenlik sonrası sivilceler devam ediyorsa bu sivilcelerin en büyük nedeni vücudun içerisinde bir yerlerin hasarlı olduğunun göstergesidir. sürekli limon sür onu sür bunu sür diye suratlarına neredeyse tezek sürecek hale bile geliyor insanlar. halbuki çözüm basit. sağlıklı yaşan. sen gidip zahir gibi olan rafineri tuz ile şeker kullanırsan, çikolata, cips yersen, sigara kullanırsan gayet normal. istediğin kadar antibiyotik kullan istediğin kadar losyonlar sür gene geçmeyecek. çünkü senin bağırsak floran bozulmuş arkadaş. bu konu hakkında güzel bir kaynak: http://www.oturanbilge.co...si-sivilcelerle-mucadele/
illa beni konuşturacaksınız.Baz içerikli.
ozon yagıdır efendim.
roacutane, aknetrent, aknegen, zoretanin. başka yolu da yok aq. 8 ay aknetrent kullandım yüzüm tertemiz. Tabi kıçımda tertemiz. her yeri temizledi namıssız.
2 kez yapınca hatta 1 kez yapınca mucizevi etki gösteren şeyi biliyorum.
Herkese olur mu bilmem ama neyse. Şöyle
aspirini ez üzerine limon damlat, sür 20 30 dk sonra yıka (yakacak çok,sabret)
işe yaramazsa burdayım.
Diş macunu sürmek.
patlatmayıp geçmesini beklemek.
sabırsız mısınız?
bende hiç çıkmadı tabi hemde vücudumun hiçbir yerinde o yüzden bilemeyeceğim.
herşeyden önce osbiri kesicen hacı bide günde 3 defa elini yüzünü güzelce kükürtlü sabunla yıkadınmı fettullah abimiz gibi olursun valla.
Ergenlikten çıkmak olabilir.
güncel Önemli Başlıklar