bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    bir demiri alıp ateşte kızdırın , sonra sivilce çıkan yerlerinize sürün.
    oradan bir daha sivilce çıkarsa ben bir bok bilmiyorum.

edit : lan başlık başıma kalmış , olum yavrum yapmayın böyle şeyler!
    25 -8 ... patria o muerte
  2. 2.
    transvital for men seti guzeldir.
    1 -1 ... opusmagnum
  3. 3.
    protex anti bakteriyel sıvı sabunlarıdır. periyodik kullaımlarda etkisini ciddi anlamda gösterir. ancak bazı ciltlerde alerjik yan etkileri vardır.
    1 ... bambu
  4. 4.
    (bkz: bir cilt uzmani olarak sozluk)
    3 ... karakuzusu
  5. 5.
    ipana 7 de 7'dir. evet kendisinin dişler üzerinde hiçbir etkisi yok lakin bu konuda gayet başarılı. isviçreli bilim adamlarının diş macunu sandığı şey aslında sivilce merhemi mınakoim. şaşırdılar iyice.
    27 ... ayagini organina gore uzat
  6. 6.
    cilt doktoruna gitmektir.
    ama özellikle belirtmek istiyorum, sağlık ocaklarından uzak durun. dayıyolar benzamycin'i. kullandıktan sonra yine çıkıyor kör olası akne. ama cildiyeye giderseniz kan tahlili yapıp kan değerlerinizi kontrol edip, karaciğerinizin müsait olup olmadığına da bakıp, sivilce durumunuz da kötü ise roaccutane veriyolarlar. ha, radyasyon yiyorsunuz bu sefer de, çok yan etkileri olan ağır bir ilaç ama sittin sene çıkmıyor sivilce bir daha. tabi yeme-içmenize dikkat etmeniz şartıyla. ama iyi yani, yok limondu, kükürt sabunuydu, işte efendime söyleyeyim bilmem ne marka yüz temizleme jeliydi falan uğraşmanıza gerek kalmıyor. hem de doktor kontrolünde kurtulmuş oluyorsunuz.
    he, zaten durumunuz çok vahim değilse ona göre tedavi uygulanır. ama en iyisi doktora gitmek. **
    5 ... mistletoe
  7. 7.
    büyümek.
    7 -1 ... pulemjot kalashnikova
  8. 8.
    killi sabun, pudrayla karıştırılmış gül suyunu maske gibi sürmek, portakal ve sandal ağacı yağı iyi gelir efem...
    ... pnar
  9. 9.
    kükürtlü sabunla günde iki kere yüz yıkamaktır.*
    1 -2 ... alirim yok
  10. 10.
    hiç dokunmamaktır. patlatılan sivilceler ciltte iz bırakmakta ve ileride suratınızın mayın tarlasına benzemesine sebebiyet vermektedir. hiç sivilcelerime dokunmadım ve bugün suratımda tek bir iz ve sivilce yok.

evet kalasnikova haklı, büyümek en etkili yoldur. kesin çözümdür. bende sivilce çıkmıyor yıllardır...
    1 -1 ... wolf