bugün

''Sivil öldürecek olsak Cihangir’den, Nişantaşı’ndan, Etiler’den, Meclis’ten başlarız'' demiş
hükümetin gözbebeği akit tv'nin beyinsiz spikeri.

oğlum siz harbiden bu semtlerde oturanları mickey mouse falan sanıyorsunuz herhalde,vurduklarında ölmeyeceğinizi falan sanıyorsunuz sanırım amk.

lan dingil seni çıktığın yere sokup üstüne çimento dökerler haberin olmaz.

https://www.birgun.net/ha...-ten-baslariz-206006.html
yetmez ama evet'çi orospu çocuklarının iyi izlemesi gereken söylem.

bakın kimlerle iş birliği yaptınız, ülkenin rezilleşmesine katkıda bulundunuz.
sezen aksu fatih çarşamba mahallesine taşınmış diyorlar.
Orada yaşayanları batı özentisi kökü dışarda mukallit hatta vatan haini olarak gören müslüman anadolu insanı beyanı.
siz kimsiniz ? diye sorulması gerekir.

belli ki kendi başına herhangi bir eyleme kalkışamayacak. bundan mütevellit her korkak bireyin yaptığı gibi -biz- terimine sığınıyor. kendini bir topluma veya oluşuma dahil ediyor.

azıcık delikanlı olsa sizli bizli ahkam kesmez. gündem olması bile gereksiz bir şahsın gereksiz bir beyanı.

bir de atalarımızdan şöyle bir inci (bkz: havlayan köpek ısırmaz)
Sen git ananin amindan basla ibne.
Versen Tavuk kesemez amk malı. Zirvaliyo.
eceli gelen cami duvarına iş*rmiş.

https://www.youtube.com/watch?v=1BX_gxvW7ro
iç savaş çığırtkanlığını çağrıştıran bir beyan. farklı fikirlerle Beraber yaşamayı becerebilmektir millet olmak.
orospu çocuğu teröristin tekidir. resmen teröristleri saldırı yapmaya teşvik ediyor.
iskipli Atıf hocamı Astılar diye Ağlar birde bunu söyleyen yobazlar.
bu donsuz dincilere cihangirde ne zokmuşlarsa

hav hav da hav hav.

kudurun.
Çok korktuğum için Nişantaşı’ndaki nezih dairemi terk edip bağcılar’a Taşınma kararı aldım, evet.
tam deyyus beyanı. kusura bakma ama sen kimsin birader. kendini akp seçmeni olarak lanse ediyorsan tamamen yanlış. akp seçmeninde böyle barbarlar göremezsiniz.

belli ki kullanılan bir maşa bu arkadaş. tam arap baharı havası seziyorum isid dokunaklı. gereği derhal yapılmalı.
eline verilecek horoz bile kesemeyecek ak-it beyanatı.
Siftahı olmayan horoz rüyasında atmaca sikermiş.
Siz ordan başlarsanız Ananın amından başlarız bizde dediğim çomar söylemi. Bunlar bundan anlıyor.
Sikerim yazacağınız entry'leri ha.

3 entry girilmiş ikisinin içinde ben geçiyorum

Aleminin derdi biz olmuşuz demek ki zamanında iyi koymuşuz..