bugün

french kiss yapacak kadın bulursan bize de söyle sivas'ta. kadını buldu da kissi kaldı.
bunu yapmak için çok sağlam göt lazım .
a) oradan eline sopayı kaptığı gibi gelen yurdum esnafı "hele bah hele namıssız" diye sopayla çifte vurur, mart ayındaki kediler gibi çift ayırılmaya çalışılır.

b) sokakta kadınlar çocuklarının gözünü kapatır, kendi aralarında şakalar yapılır kadınlar güler bazı gençler telefonla görüntüleri kaydeder muhtemelen hayatında ilk defa gördüğü bir hadisedir.

c) doğuda böyle şeyler ahlaksızlık sayılır. oralarda evli çiftler bile el ele tutuşup yürümezken bu aktiviteyi yapmak linç edilmeye yol açabilir.
Sivas ın göbeğinde evin olur iÇinde yaparsın. Ortada yaptın mı poponda orta Çağı yaşatırlar.
https://eksisozluk.com/si...-yakalanmasi--3817763?p=1

daha marjinali yapılmıştır. frenç kis nedir ki.
erkek erkegeyse sivas'ta hic bi sorun teskil etmeyen, nitekim meydanda onlarca elele gormuslugum var, fakat ibne opusune sahit olmadim. fakat geceleyin bahar aylarinda kucak kucaga oturana falan bolca sahit olmuslugum da var. yozgat tan daha cekilir en azindan.
muhtemelen bir otele kadar kovalanırsınız ardından ateşe verilirsiniz.
onu bunu bilmem de ortaokulu okuduğum sırada hatunun (evet o yaşta hatun diyordum) elini tutma girişiminde bulundum sivas'ın bir mahallesinde, mahalleden çıkana kadar 7 yaşındaki velede kadar hepsi birer tekme tokat attı.

yanaktan öpmeye kalksan kan alırlar alimallah. o kadar duyarlıdır yani. hemşehrim oldukları için demiyorum bak.
güncel Önemli Başlıklar