bugün

blogspot uzantılı bir imza kampanyası, kendi ifadeleri ile şöyle bir şey:
--spoiler--
sünni müslümanların, boyutları insan havsalasına sığmayan bir zulmün sorumlusu olarak gösterildiği bir dönemde; bu yüzden karşılaştığım suçlamalara isyan ederken, bir tür şok hali içinde o zulmü tanımlamakta ve sorgulamakta yeteri kadar sorumlu davranamadım. o yangın bana da değdi, dağladı beni. eğer bugün 2 temmuz'a dönebilme imkanım olsaydı, madımak otelinin kapısında durup bedenimle bir duvar olmak isterdim...
şimdi bütün varlığımla bir daha hiçbir zulmetin kitleleri esir edemediği, kimsenin sevdiklerinden zamansız ve haksız koparılmadığı bir ülke hayal ediyorum. ölümü değil, hayatı kucaklayan bir ülke!

17. yılında sivas mazlumlarını anıyor, ailelerinin ve sevenlerinin acısını paylaşıyoruz.

cihan aktaş, yıldız ramazanoğlu, mualla kavuncu, aslı öztürk, nesrin semiz, özlem yağız, fatma çiftçi, funda tuğrul, şilan timur, emine uçak erdoğan, havva yılmaz, sıdıka çetin, feyza akınerdem, hilal kaplan, cemile bayraktar, hidayet şefkatli tuksal, nurhayat kızılkan, neslihan akbulut, yıldız yıldırım.
--spoiler--
link editi: http://sivasyasindabulusankadinlar.blogspot.com/
güncel Önemli Başlıklar