Advertisement

 1. 1.
  havasından mıdır suyundan mıdır bilemem ama gizli eşcinsellikte patlama yaşayan şehirdir.
  1 -1 ... munir bey
 2. 2.
  Gizli eşcinsellik her yerde. Zaten gizli olduğu için bilinmiyor. Bugünlerde herkesin elinde videoya çekme imkanı olduğu için böyle olaylar zırt pırt gündeme geliyor. Yani patlayan bir şey yok, sadece ifşa imkanları arttı. istanbul 'da karanlık çöktükten sonra çıkın sahil kayalıklarına, parklara bakın. Sürekli arayışta olan koca koca tipler, evli barklı insanlar göreceksiniz. Yani Amerika'yı yeni keşfetmiş gibi davranmaya lüzum yok.

  Bu insanların bu şekilde gündeme getirilip durması suç olmalı. Zırtapozun biri işsiz güçsüz bir zamanında videoylu çekmiş e noldu şimdi? Gizli şey açığa çıktı. Ne değişti? Hiç. Bitecek mi? Hayır. Peki bu adamlar hakkında sosyal linç, sonrasında da fiziksel linç başlasa, evlerinden, yurtlarından, ailelerinden olsalar kim sorumlu olacak?
  6 -1 ... asuregibisurat
 3. 3.
  sivas ta yiyişenler
  3 ... vahdettino rossi
 4. 4.
  sivas'ı zirveye taşımıştır.

  (bkz: en çok ibne çıkaran ikinci şehir)
  1 -1 ... teflon
 5. 5.
  erşan kuneri filmi ismi gibi olan başlık.
  1 ... orgazm kazim
 6. 6.
  Cami mi kale mi orası amk yuh.
  3 ... bilgisayar delisi
 7. 7.
  Yıllarca toplum baskısı yüzünden kendi duygu ve arzularını ötelemiş iki birey. Gönül isterdi ki istekleri gibi bi hayat sürsünler ama bu çok mümkün olmuyor.
  1 ... sekerfare
 8. 8.
  Bu ne lan, ben başlığı görünce. Parkta yiyişen liseli bi çift bekliyodum. insan bari o kangal denen güzel hayvanlardan utanır, sivasın ismini bok etmişler. Tuhaf bir olaydır.
  ... turin