bugün

artık sıktı. cidden sıkmaya başladı. 2 temmuz'dan nefret etmeye başladım. her yıl 2 temmuz öncesi ve sonrası sosyal medya başta olmak üzere her yerde sokaklarda müslümanlara nefretlerini kusmaya başladı bazı aleviler. bazı diyorum ki içinde hala gerçekten birazcık insanlık kalmış insanlar da var bu dünyada. bu lanet olası dünyada babanın yaptığından oğlu sorumlu tutulamaz diyen bizler şimdi yıllar önce kimin yaptığı belli olmayan bir şeyden tüm müslümanlara yıkıyor.

zorunuza falan da gitmesin. sosyal medya şu an bu nefret söylemleriyle dolu. herhangi bir alevi forum sitelerine de girsem bunun olduğu apaçık bir şekilde görülecektir.

2 temmuz olaylarından bana nefretini kusan adama benim gösterecek bir sevgim olamaz ki zaten de beklenilmemesi gerekir. benim, kimseden dileyecek bir özrüm yok. dilemesi gereken birisi de varsa onlar, o oteli yakan, yaktıran kişilerdir.

birileri bana, direkt ya da dolaylı olarak bu olaydan veya olaylardan nefret kusarsa, hiç de öyle kusura falan bakmasın.
3 ya da 5 tanedir... müslümanlara değilolayı yapıp sonra müslüman kaldığını sananlara nefret kusmaktadırlar onlar da zaten. ve bu insanlar kimseyi diri diri yakmamışlardır allahu ekber sesleri arasında. bu insanların başındakiler ''çok şükür halktan yaralanan yok'' dememiştir. bu insanlar bir yazarı itfaye aracından aşağı fırlatıp linç etmeye de kalkmamışlardır. bu insanlar insandır. nefret ettiği kişiler ise katil. bu olayları yapanlardan yaptıranlardan görüp de susanlardan bilip de söylemeyenlerden nefret ediyorum. hem de ölümüne nefret ediyorum.
bazıları örnek istiyor zannedersek.

https://www.facebook.com/...92&type=1&theater

küfürlerin de kralını edebiliyorlar.
barış dini olarak nitelendirdikleri dini benimseyen insanların, silahsız ve savunmasız vatandaşları yakmasına karşı kimsenin memnun olacağını sanmıyorum. normal insandır.
Açılan başlık anlamsız olması bakımından tanımının yapılması güçtür. Ancak şunlar bilinmelidir ki alevilik bir mezhep değildir, Müslümanlığın bir yorumudur. Aleviler 2 temmuzda müslümanlara nefret kusmazlar, yıllarca katilleri saklayan ve bu katillerin avukatlıklarını yapanların günümüzde millet vekili olmasını sağlayanlara duydukları öfkedir. Zaten 2 temmuzda yapılan o hayvanlığı müslümanım diyen insan yapmaz. Unutulmamalıdır ki müslümanlıkta ve diğer kursal dinlerde adam öldürmek en büyük günahlardandır. Allahın verdiği canı ancak Allah alır.
kendiyle çelişen yazarları gösteren başlıktır... verdiği linkteki bütün küfürler sivasta katliam yapan sanıkların avukatlığını yapıp daha sonra da milletvekili olanlaradır. müslümanlığa bir hakaret yoktur orada. varsa da 2 bilemedin 3 tanedir ki ben görmedim. kaldı ki ailesi sünni olup da küfür eden de vardır. çamur at izi kalsın amk ne güzel memleket ya. yalancılık ne kadar kolay birşey dilin kemiği yok ki. sana mı küfür ediyorlar lan orda müslümanlara mı ediyorlar? açtığın başlığa bak verdiğin linke bak yalancı.
alevileri müslüman saymayan dinci tespitidir.Alevi olmak için nepalde kutsanmış su içilmesi gerektiğini felan zanneder bu tipler.dikkate alınmayacak cümle.
sebep sonuç ilişkisidir ayrıca nefret kusulan müslümanlık değildir.

--spoiler--
müslümanlara nefretlerini kusmaya başladı bazı aleviler
--spoiler--

sen önce git alevilerin'de müslüman olduğunu öğren sonra yorum yap sivas olayları için. sunnilere nefret kusan alevi hatta ve hatta yobazlara nefret kusan alevi desen daha doğru olur. *
maalesef bunlardan çok var ama alevi diye sınırlandırmayalım. iş müslümanlara gelince aleviden daha alevi olan islamafobikler ve anti islamcılar kin kusmak için masum insanların öldürülmesini sömürüyorlar da sömürüyorlar. suratları da zerre kadar kızarmıyor.

bir şekilde ölenler müslüman yüzüyle bilinen kişiler olsa aynı güruh "gebersin pis yobazlar" falan diyecekti, lafı da edilmeyecekti. herhangi bir insanın ölmesi bu şerefsiz ikiyüzlülerin umrunda falan değil. islam'a "çakacak" bi bahaneleri olsun, analarını bile satacak şerefsizler çıkar.
sen çok gerçek müslümansan, en başta insansan sen de ateş püskür, ne yobaz katil dincilerin arkasını topluyorsun hala? diye noktayı koyması gereken alevidir.
inancının islamın bir mezhepi kabul etmelerine rağmen her fırsatta islam ve müslümanlara bok atan ve islamı ayrı bir din gibi gören çelişkili ve haçlı kafası yaşayan bireydir.
(bkz: aleviler namaz kılmaz aleviler cem yaparlar/@diye yaziyorum ben)
alevileri alevilerin katledip müslümanların üzerine yıkma girişiminin tezahürüdür. bunlar bir arada kendi gazetelerini bombalatıp yine müslümanların üzerine yıkacaktı da, bu ülkenin gerçek onurlu insanlarınca kıskıvrak yakalandı. neyse ki artık bu ülkeyi israil uşağı alevi kemalist zümre yönetmiyor. hiç sorgulamazlar katliam zamanı bu ülkenin en faşist kemalizm idaresinde yöneltildiğini.
aleviler müslümanlara nefret kusmaz ki bilgi yoksunu arkadaşım. aleviler de müslüman. nasıl olur da oteli yakan hayvanlara müslüman diyebilirsin. hem müslüman ne demek yaa. aleviler müslüman değil mi? zeki olun..
aleviler faşist ırkçı insanlardır,çocuklarını sunnilere karşı öyle bir nefretle yetiştirirlerki anlatamam sizlere,yemin ediyorum hukuk düşse sokakta buldukları sunnileri öldürüp yahni yaparlar,kemiklerindende çorba,ulan 35 kişi nedirki isterse 1000 olsun hergün milyon tane insan ölüyor niye bu kadar taktılar anlamış değilim bu 35 tane ölen canlıya...
aleviliğin bir din olduğunu sananların düşüncesidir. yobazlık tam da budur.
aslında kendisi de farklı bir mezhep dahi olsa müslümandır.
bazı ayrıntıları gözden kaçıran alevilerdir.

sivaslı, milliyetçi, sünni gelenekten gelen bir müslüman olarak, ben de sivas olayından dolayı müslümanlara nefret kusuyorum.

1. o müslüman değil, müslüman geçinen vb. laf ebeliklerine girmeyeceğim. gözlerimle gördüm ki, otelin önündekiler kendilerini müslüman sayıyorlardı ve kafir dediklerini yakmaya çalıştılar.

2. ölenler yanmadı, dumandan zehirlendi gibi zavallı bahaneleri sunanlara cevap vermem, direk söverim.

3. benim için, otelde ölümlere sebebiyet verenler kadar, bu vahşeti sulandırarak küçük göstermeye, savunmaya çalışan da aynı derecede nefret edilecek pisliktir.

4. sivas'ta yaşayarak gördüm ki, otelin önündekiler, asla organize eden olmadan organize olabilecek bir topluluk değildi. yine de bu oyuna geldikleri için kendilerinden nefret etmekle beraber, bu oyunu kuranlardan da en az onlar kadar nefret ediyorum.

nefret ettiklerim daha uzar gider. bir de kızdıklarım var.

1. madımak'ın intikamının başbağlarda alındığını sanan müslümanlara kızıyorum. aile dışından gelip biri bir kardeşi öldürse, sonra başkası da gelip onun intikamını almak için diğer kardeşi öldürse... aile içinde kim, ağabeye karşı kardeşin ölümünü intikam olarak görebilir? canı iki kere yanmayan müslümana kızıyorum.

2. bilhassa sivaslı akl-ı selim sünni ve alevilere kızıyorum. ortaklaşa lanetleyemeyip, ancak şehir imajını düzeltmek için bir takım işlere giriştikleri için.

3. alevilere, olayla ilgili acıyı paylaşan sünnilere karşı sağır oldukları için kızıyorum. madımak'ın bir utanç müzesi olması gerektiğini söylerken keşke utanılacak şeyin ne olduğunu sünnilerle birlikte tanımlayabilselerdi ve orası bir utanç müzesi olsaydı.
insanları yakarak öldürenler müslüman olamayacağından alevilerin nefreti katilleredir.
müslümanlık insan yakmak değildir. insanları böyle göz göz yakanlar asla müslüman olamazlar. hele bu olayların gündeme gelmesinden sıkılanlar da hiç hiç değildir.madem bunları duymak istemiyosun kulaklarını kapa sıkıldıysan yüzsüz yüzsüz söyleme bunu. alevilerde müslümandır. *
müslümanlara değil sünnilere nefret kusan alevidir. alevi de müslümandır; ama bunu anlamaz sünniler ve genel olarak diğerleri herneyse konu o değildir. sünnilere genellemeli nefret kusan alevi, yanlış yapan alevidir. zaten alevilikte bu yoktur, olmaması gerekir. sünniden de aleviden de ateistten de iyi çıkar, kötü çıkar. sivas katliamını 5 sünni yaptı 55 sünni destekledi diye kalan 45 e nefret kusmak yanlıştır.
sik sik konuşan varlık sıçmığıdır.

alevi müslüman değil zaten doğru. ama sünni aleviye sen müslüman değilsin sen şöylesin böylesin diyip yargıladığı zaman has müslüman.

siktir lan ordan!

moderatör tamam şikayetlere cevap vermiyosun ama yeter artık. am göt meme alevi başka bir şey yok amına koyim yeter lan!
adam yakmaktan bahseden alevidir. müslüman olan ancak alevi olmayan biri olarak bunu tartabilmenin zor olmadığını düşünüyorum. insanı yakarak öldürmenin kendimce hiçbir açıklaması yoktur. aklıma karadziç'den başka kimse gelmiyor.
(bkz: timsah gözyaşları)

bugün sivas katliamının yarattığı tarihi trajediyi sömürerek bundan fırsat bulup hükümete karşı bu olayı kullanmaya çalışan aşağılık zihniyetin yol açtığı durumdur..sanki o dönemde akp varmış gibi utanmadan, sıkılmadan bu olayda bile hükümeti suçlayabilmeleri, iftira konusunda yaratıcılığın doruklarına vardıklarını göstermektedir..

sivas katliamını yapan ergenekon zihniyeti olup halk sadece taşeron olarak kullanılışmıştır..10 senelik bir planın sonucu olan 28 şubat darbesine giden yolda atılan ilk adımlardan biridir sivas katliamı..tarihi bir provakasyondur..

sivas katliamını yapan ergenekon örgütü, farklı bir maşa kullanarak bu sefer başbağlar'da cami cemaatini ve imamı vahşice öldürmüştür..
müslümandan kasıt oteli yakan canları diri diri yakan orospu çocuklarıysa gayet normal davranış. açtırma benim ağzımı kandil kandil.