1. 1.
  elbette bizler kimseyi kötüleme-genelleme gayretinde değilizdir. bizler sadece yakın çevremizden örnekler vermekle mükellefiz.
  yüksek ihtimalle izmirli olması muhtemel, arada sırada mini etek de giyebileceğini düşünebileceğimiz, annesi babası da laikçi olabilecek ve "biz dededen cehapeliyiz yeaaa", "tamam kızım berklerde kalabilirsin" gibi sözlerin kahvaltı masasında dönebileceği, küçük yaşta bale kursları gibi yüzme kursları gibi günah yuvarlarına gitmiş olma ihtimali yüksek bayan kişisidir.

  şimdi bu bayan yılın 364 günü avmlerde, partilerde, orda burda sürter çeşit çeşit erkeklerde düşüp kalkar, yemediği nane kalmaz, ülkenin tek bir önemli gününü bile hatırlamaz ama bugün olduğu gibi sivasla ilgili bir şey gördüğü gibi damlari, çığırtkanlık yapar. sonra sizden de kendisinin samimiyetine inanmanızı bekler! biz ne yaparız koca bi siktir git çekeriz!

  işte böyle bir bayandır bu bayan! ne islamdan haberi vardır ne namazdan ne ak partiden ne başka bir şeyden. beynamaz beynamaz, haramkar haramkar yaşar gider. allah cc ıslah etsin der ve geçeriz... belki de yakarız ne dersiniz? daha alevli daha civcivli olmaz mı?
  2 -11 ... gecmis zaman olur ki
 2. 2.
  sivas olaylarını protesto eden, sivas olaylarını kimisi üstü örtülü, kimisi ise açık bir ahmaklıkla sahiplenenlerin korktuğu aydın ve bilinçli kadın tipidir.
  1 ... zarbut
 3. 3.
  kabeyi tavaf ediceğine tavaf esnasında önündeki hacı ablanın götünü tavaf eden hacıdan farksızdır. * *
  -4 ... nuage
 4. 4.
  ölen, yanan insanların üzerinden bile trollük yapacak kadar vicdansız olanların eleştirisine maruz kalır.

  https://video.uludagsozluk.com/v/erkan-can-2665/

  &feature=youtu.be
  4 ... woodford reserve
 5. 5.
  dam üstünde saksağan vur beline kazmayı
  başı açık veya kapalı farketmez. yapılanın bir insanlık suçu olduğunun, cinayet olduğunun islam dini gibi yüce bir dinle bağdaştırılamayacağının farkında olan kişidir. * *
  1 ... morbulutlar