1. 1.
  2001 tarihinde stephen chow tarafindan cekilmis film. shaolin soccer adiyla dunyada gosterime girdi. tsubasa'nin film hali ama oyle boyle degil, ben altima isiyordum neredeyse gulmekten.
  4 ... laz pacino
 2. 2.
  adını bile duyunca sahnelerini hatırlayıp kendi kendime gülmeme sebebiyet veren inanılmaz komik kungfu filmi.
  bir de kungfu hustle çıktı bunun gibisinden ama biraz fazla anlamsız gibiydi.
  1 ... tambirleydi
 3. 3.
  uzakdoğu dövüş sanatları ustalığıyla futbolu birleştiren bir takımın eğlenceli şampiyonluk hikayesi. çocukluğumuzdan tsubasa ve goal 3'ü hatırlatan güzel bir film.
  2 ... holy idle
 4. 4.
  uzak doğuluların "biz hem iyi güldürür hem de iyi ağlatırız" tabirinin öncülerinden. sadece güldürmüyor. yardırıyor. komalara sokuyor. özet olarak

  shaolin kung fu sunu yapan 6 kişi farklı hayatlar sürdürmektedir. başlarındaki eleman (ki bu stephen crow olmaktadır) hocasının da isteği üzerine shaolin kung fu sunu dünyaya tanıtmak ister. bunun için yol arayan arkadaşımızın kararı futbol olur.

  ayrıca filmin açılışındaki müzik pek güzeldir. pek eğlencelidir.
  ... micro cuts
 5. 5.
  tsubasa'nın yanında bu film bok yemiştir. tsubasa bile konu bakımından olsun, efektler bakımından olsun bu filmden kat kat daha gerçekçidir. film için mutlu bir son hazırlanmış, takımın kalecisiyle forveti evlenerek hayatlarını birleştirmişlerdir.
  2 -4 ... blakkheim
 6. 6.
  yüzlerce kez izlenilebilir, insanı kırıp geçiren bir filmdir.
  ... denizci86
 7. 7.
  krize girmeme sebep olmuş filmdir. özellikle şişman elemanın yumurtalarının kırıldığı sahneler muhteşem. gülmekten gözlerimden akan yaşların haddi hesabı yok yahu.
  2 ... bovary
 8. 8.
  futbol sevmeyenlerin bile fazlasıyla zevk alacağı aşmış komedi filmi.
  1 ... cool adam
 9. 9.
  hayatınızda izleyebileceğiniz en saçma film büyük ihtimalle. ama bu filmin müthiş komik oluşunu gölgelemiyor zaten saçmalıklarıyla güldürüyor sizi. bana göre de spor filmleri arasında en çok iz bırakan iki yapımdan biri ( (bkz: space jam)). *
  ... dwayde
 10. 10.
  tsubasa'yı sevenlerin kaçırmaması gereken absürd film.

  yarılma garantili.
  1 ... bu da boyle biline