1. ?.
  makyaj badanası yapmış ve ortalıkta ordan oraya yuvarlanıp duran insan modelidir.
  7 -2 ... akrep
 2. ?.
  kıyafet numarası xl ve üstü olan tiki bayanlar sınıfı.
  2 ... aquantass
 3. ?.
  insanın kafa atası gelen,ukala,rezil rüsfa edilesi hatunlar topluluğu.
  5 ... disco inferno
 4. ?.
  hem tiki hemde obur olan grubun dişileri. şişman kız türleri içinde kendilerine en güven sahibi kızlardır denilebilir. zira görüntü fışkıran yağ kütleleri hariç mümkün olduğunca düzeltilmiştir, bilumum tiki markaları ve güzellik salonları sayesinde tabii. şişman kızlarda ki salmışlık durumuna bunlarda rastlanmadığı gibi, mutsuz ve kompleks sahibi olma hali de görülmemiştir. tiki genlerinin verdiği şımarıklık ve hoppalıkla sahte ve göstermelik bir neşeden olsa gerek! o ne özgüvendir.
  7 ... sosyalpenguen
 5. ?.
  belki de hormonal bozukluktan dolayı şişmanlamış olabilecek, ama aslında kendiyle barışık olmayan, büyük ihtimalle kilolarını aldığı markalı ve pahalı şeylerle kapatmaya çalışan, ''su içsam yarıyoooooooo canaaaaaam'' diyerek kendini savunacak kız modelidir.
  4 ... novakatinamite
 6. ?.
  ''nasılım'' sorusuna ''süper'' cevabını vermediğinizde sağlam sopa yiyebileceğiniz kızlarımızdır.
  ... zaamtoox
 7. ?.
  komplekslerinden sebep olsa gerek yanındaki kızla iletisime gecmenizi de engeleyen kızlardir. yanında bulunan guzel kızları, cekistire cekistire eve gotururler, illa bir kıllık yapacak ya..
  1 ... duygusuz
 8. ?.
  "kızım deli misin sen? adamın derdi pompa" diyerek, yanındaki kızın derdinin de benzer sey olup olmaycagını dusunemeyen kucuk cep telefonlu cussesine ters seyler giyen kızlardir. allammm
  2 ... duygusuz
 9. ?.
  ve genelde kendileri gibi şişman bir tiki ile salınırlar.
  ... dancing in the moonlight
 10. 1.
  düşük bel jean giyenleri cinayet sebebidir.

  (bkz: görüntü kirliliği)
  3 ... romenesta