1. .
    Temelsiz iddiadır. Osmanlı zamanında Genlerimizi onlara bahşettiğimizi varsayamayız çünkü sırplar hristiyandır. Sırpların kardeşi olan boşnaklar slavdan çok Türk deseniz neyse de Sırp ne anasını satayım.

Ha sırplar birey olarak hesaplandığında avrupadaki en eğlenceli en kral, en kafa adamlardır o başka mesele.

Slav esmer olamaz diyenlere ben de Türk kalın ve aşırı kıvırcık saçlı olamaz deyip şuan bu yazıyı okuyan birçok Türk'ü ayaküstü türklükten çıkartabilirim.
    -2 ... selim pusat
  2. .
    sirplarin turk dusmani olmasi ve ayni evde 3 ay boyunca yasadigim 5 slavin birbirinden igrenc, kotu kalpli olmasi dolayisiyla katilmadigim bir onermedir bu.

iki sirp arkadasla bir animi anlatayim da tam olsun:

sirplardan biri siz cok barbarsiniz, kosovada bize karsi savastiniz osmanli da bizi hep ezdiniz, kokumuzu kurutmak istediniz, siz soyle fucking boyle bilmem ne insanlarsiniz diye bana ve turk milletine yukleniyor.
    ve cevap verme hakki doguyor bunlari sonunda dinlemeleri gerektigine ikna edebilmem neticesinde, peki ben size, sirp milletine soyle fucking boyle embesil desem ne yapardin? ve eline o sirada mutfakta olmamizdan dolayi ekmek bicagini alan victor ismindeki sirp kardesimiz bicagi bana uzatip seni hemen burda keserim diyor. bekledigim cevabi alinca soze atiliyorum; sen yaklasik yarim saattir bana ve milletime kufrediyorsun ve ben sana sesimi bile yukseltmedim. sence hangimiz daha barbar?

evet sirplar boyle bir millettir iste. sevmiyorum kendilerini en fasist duygularimla.
    2 ... reanarchy