1. 1.
  yoğun içki içen beyaz leblebi tüketen kişilerde görülen cehennemlik ölüm şeklidir. evet..
  1 -17 ... cihaner
 2. 2.
  bir kez yakalandı mı karaciğer nakli şansının olmadığı durumlarda başa gelecek olan kaçınılmaz sondur. diğer tedaviler sadece sonu biraz daha ertelemeye ve şikayetleri geçici olarak hafifletmeye yarar.
  sadece alkol değil, geçmişte geçirilip iyi tedavi edilmeyen hepatit gibi hastalıklar ve ağır antibiyotik, ağır antideprasan ve sıtma ilaçları başta olmak üzere yoğun dozda alınmış ilaçlar da olabilir sebebi.
  bilhassa teyzemin görümcesi hayatında ağzına içkinin tek damlasını koymuş değildir lakin zamanında zatüre için sık ve yüksek dozda aldığı antibiyotikler yüzünden başına gelen ölüm şekliydi.
  2 -1 ... nardaninciler
 3. 3.
  içki tüm kötülüklerin anası ise babası kim
  -6 ... tenete
 4. 4.
  sirozun yalnızca içkiden kaynaklandığını zanneden malları göstermiştir.

  olm sizin ananız babanız, değer verdiğiniz birileri yok mu? bunlar da yaş ilerledikçe kanserdir, kalptir, yüksek tansiyondur, koahtır illa ki bir hastalığa yakalanacak ve bu karaciğer sirozu da olabilir. nasıl ki hiç sigara kullanmayan adam akciğer kanserine yakalanabiliyorsa, içki içmeyen biri de siroza yakalanabilir. öyle bir şey başınıza geldiğinde de aynı şekilde dalga geçersiniz artık amk denyoları.
  6 -1 ... nesgayfe
 5. 5.
  atatürk'ü kötüleme timi yine toplanmış. arkadaşlar atatürk sizin pislemelerinizle tarihten silinecek bir karakter değil. yatın uyuyun.

  zaten belli başlı yazarlar bunu yapıyor. kötüleyenlerin genel entrylerine bir bakın atatürk düşmanı oldukları nasıl da göze batıyor. sözlükteki tek amaçları bu. yazık.

  t: orospu çocuğu olarak ölmekten daha şerefli bir ölüm. artık yarası olan gocunsun...
  4 -1 ... lennonmccartney