bugün

(#8506691)yine yazmış. durup durup yazıyor, yazıp yazıp vuruyor...
yazılarını okumaya doyamadığım insan üstü yazar.
yine yıkıyor ortalığı türünden, adam gibi yazan yazar.
sıklıkla entry'lerini okuduğum, neredeyse tüm entry'lerini ezberliğim yazar. bazen yazılarında geçen diyalogları günlük hayatımda cümle içerisinde kullanıyorum, çok iyi reaksiyon alıyorum. iyi ki varsın sirkeci.*

kendisinin entry'lerini okuduktan sonra nick altına bir şeyler yazmayınca o kadar gülmemin karşılığını vermeyip borçlu kaldığımı hissediyorum. entry'lerini okuduktan sonra koşa koşa gelip buraya bir şeyler saçmalıyorum, rahatlıyorum hemen...

yazılarının devamını diliyoruz...
adam yazıyor yahu.
hüznü de , neşeyi de işlemiş her satırına. bize helal olsun demek düşer. ve son olarak;

adam cidden yazar beyler.
zaten moral olarak pekte iyi olmadığım bir günde nick altında verilen entrylerini okumamla beni daha kötü yapan yazar. hoşgelmiştir. çok iyi yazmıştır.

edit: bu neden eksilenir. biriniz anlatın lütfen. seni senden daha iyi biliyorum. aslında üzgün değilsin diyen mi var.
harbici yazar. şu anda sözlükte yazanların arasında en iyilerinden.
selamlar ederim.
( #8183613) entryisini okuduktan sonra gülmekten karnıma ağrılar girmesine neden olan insana uzun entryleri okuma sevgisi aşılayan sevgili yazar. iyi ki gelmiş.
Gece yarısından sonra keşfettiğim ve okumaya doyamadığım yazar. üslubuna hayran kaldım.
funny la bu. fanila değil lan, komik yani.*
takip edilmesini şiddetle tavsiye ettiğim süper yazar kişisi.
adam yazdıkça yazıyor, durduramıyoruz. ayrıca iyi ki var, iyi ki de yazıyor**
adam yazıyor yahu dediğim ilgi ile takipte olduğum yazar.
düzenli takip ettiğim tek yazar.
(bkz: adam yazıyor beyler)
(bkz: #8060116)
insanüstü bir tespit yapmıştır kendisi.
yedinci neslin rakipsiz en iyi yazarı. takipçisiyiz.
uzun zamandır okuduğum en iyi entrylere sahip yazardır. ailecek takip ediyoruz.*
yazıları fena değil ama mümkünse şiir yazmasın. ya da yazsın yazmak iyidir ama sözlükte bunları bizimle paylaşmasın.
bi yazılarına bakıyorum-bi şiirlerine... sanki iki farklı insanmış hissi veriyor bana.
iyidir, sevdik kendisini maaile.
bir iki erzurum'dan bahsettik.

-sahapsız memleket gardaş.dedi.

öyle kalakalım. bir şey diyemedim...
nesildaşlarım içinde en sağlam kaleme sahip dosttur.
yazına sağlık dostum.
(bkz: özet geçmek)
en sevdiğim tarz olan vaudeville for vendetta tarzı entry * girmesiyle kendisine kanımın kaynamasına sebep olan yazarcan. daha sık yazması ve güldürmesi temennisiyle.
gereksiz uzun diyalogların yazarı. kısa yazmaya başladığında ne kadar iyi bir yazar olduğunu anlayacağım kişi.