bugün

üç aylık bir aradan sonra dün bir entry girmiş, biz takipçilerini sevindirmiş güzel yazıların insanı.
yazarın ismini artık öğrenmişizdir. herkes ismini sallarken bu kadar meşhur birinin ismini öğrenmek, içimdeki kötü adamı canlandırdı.

inanmayanlar için

--spoiler--
baktım kavga çıkacak kestim sesimi, yalnız sıradaki herkes sahtekarsınız diyen elemana kötü kötü bakınca ve elemana destek veren çıkmayınca anladım ki, sıranın çoğunluğu göçmenlerden mütevellit. "yalnız değilsin lan fatih" diye kendimi teselli ettim.
--spoiler--
(bkz: #12436344) numaralı entry'nin sahibi olan muhteşem yazardır.
(#12436344) entrysi ile ortalığı yıkmış ve günün anlam ve önemini bildirmiştir. işte budur üstat.
en sevilen yazar listesindeki yeri yarrak siken kelebeke bırakmış yazar.

(bkz: kaynak götüm)
#9373671 nolu entrysi ve 2010'un en iyi entrylerinde de bir çok iyi hikayesi olan yazardır efendim. severek, haykıra haykıra gülerek okuyorum.
sözlüğün en samimi ve içten yazan bestselleridir.
biten aşkın ardından boşluğa düşersin ya, hani hiç olmadık kız-erkekle alakadar olursun. olmadığı gibi görünür sana insanlar ya da sen göremezsin.
vaudeville for vendetta sonrası sözlükte oluşan boşluğu değerlendirmiş yazar kişisi. ama tabi ki bir vaudeville for vendetta değil. eminim iddiası da yoktur. olmak da istemiyordur zaten.

ama iyi çalışmış dersine burası kesin. vaudeville for vendetta okuyarak, okuduklarını hazmederek geliştirmiş kendisini takdir edilmelidir.
(#13226181) güldüren yazar.
(#13226181) ilginç, komik, takip edilesi yazardır.
sözlüğün aptal kavgalarından it dalaşlarından hep aynı kalıplardan ayarlardan belalardan halktan toptan ottan boktan kati suretle kaçan ve kendi bildiği üslupla hayatını dramatik bir şekilde aktaran sevimli insan. sözlüğe girdim gireli en sevdiğim yazardır. allahtan yazılarının devamını dilerim başarılar dostum.

not: karşılaştırılmayı sevmez biliyorum ama vaudeville for vendetta dan daha iyi yazar olduğunu düşünüyorum. onu da okudum herhangi bir duygu değişimine yol açmıyor yazıları. bilmiyorum ben farklı olabilirim de. böyle iyi.
(#7427282)

dostum sirkeci demişsin bu tren erzurum dan gidiyor

bi' komik olamadım gitti amk.
(#9447983) varolsun.
sözlüğün en baba yazarlarındandır. ne kimileri gibi trolldür ne de uçkuruna düşkündür. tanımadığım halde adam gibi adamdır diyebilirim.
yarıyor efendim durduramıyoruz...
(#7586260) sesli güldürmüştür. üzüldüm de ama.
gerçek olduğunu düşünmediğim, bir yoruma imza atmış yazar;

(bkz: #7586260)
sirkeci!!

''dürtme içimdeki narı üzerimde beyaz gömlek var...''
kabuslarına diyalektik giren yazar. allah yardımcısı olsun.*
yeni yılı sağlıklı, huzurlu olsun*
bir arkadaşım dediğine göre bir zamanların en beğenilen entrylerine imzasını atmış yazar. şimdilerde ne durumda haberimiz yok sözlükten uzağız.
arkadaşım.
okumaktan hiçbir zaman sıkılmayacağım yazar.
sayesinde sirkeci tren garına gerekli gereksiz onlarca ekstra anlam yüklememize sebep olan kişiliktir. nerelerdedir bilmiyorum ama bi iki karalasa da okusak amk diyorum burdan.
çocukken podyumda 1 kereye mahsus yürümüş, sonrası gelmemiş, ve kafatası hacmini büyük bulan yazar.
sözlüğü açar açmaz annesine yazdığı şiir karşıma çıktığından mütevellit gecemi iptal etmiş olan arkadaştır. selam ederim...