bugün

güzel bir nick seçmiş yazar.

yanlışlıkla fazla girdiğim entry'i zaten sildim.
Abberline, benden yazar olmaz, larker, havada panik kadar olmasa da kalemi güçlü bir yazardı.
Bu adamı geri getirin.
nerdesin be yiğidim. nerdesin be nesildaşım. 13. nesil falan var salak salak foruma çevirdiler sözlüğü. uludağsözlük zaten bitmiş eyvallah ama sen gelsen belki düzelecek herşey...
Bu efsane yazarin hikayelerini okurken ağlardım ben, çogunlukla gülmektendi tabi ki,

Selamlar..
Ulan yazar olma sebebimsin ne entrylerin vardı yıkıp geçiren arada bi aklıma gelince açıp bakıp gülüyordum profiline. Silinir mi ulan o kadar entry? Yapılır mı ulan bu? Gece gece o kadar kızdırdın ki sözlüğe girmeme sebep olduğun zamana bile küfür ettim!!

Gece gece sinir bozan bir zamanların efsane yazarlarından. Gerçi artık değil...
tekrar hoşgelmiş yazar.
bi insan yazdığı onca güzel yazıyı niye siler ki? bu bencilliği kim yaparsa yapsın bence bir açıklaması yok.
Entrylerini özleyenler için sanırsam kitapları var bu yazarın. Tabi sirkeciden tren gider adıyla yayınlamamış olsa gerek.*
entrylerini okumuş olanlar kıymetini bileceklerdir ki o gittikten sonra sözlüğün değerinde kalitesinde yarı yarıya azalma olmuştur. bari entryleri silmeseydin be abi.
özledik reis.
bir yeni nesil arkadaşa senin entry lerini okumasını tavsiye ettim nesildaş. meğer silmişsin hepsini.

biz seni okuyan şanslı yazarlardanız. hatta muhabbet eden. iyi yaptın amk, buradaki ergenlere yazdıkların fazla idi.

varsa yoksa, am göt meme oldu buralar. nere gittiysen beni de götür la.
hani o sildiğin entry ler var yaa ...

üstat kitap çıkar best seller olur

bu bir yatırım tavsiyesidir.
uludağ sözlük hiç bir zaman ekşi sözlük kalitesinde olmadı olamayacaktır da. bu hepimizin bildiği bir gerçek.ama sözlüğün eski zamanlarında şu ana nazaran ciddi bir kalite farkı varmış. bunun en güzel örneği de sirkecidentrengider.

bugün sirkeci ne yazmiş acaba?? diye sözlüğe girdiğim zamanları hatırlarım. bu adam o kadar güzel espirili ve okunaklı yazardı. ironi kokan yazıları da vardı. hüzünlü yazıları da. şu sıralar eskisi gibi sözlüğe girmeye başladım can sıkıntısından. eski olay yok cidden.
bugün dedim bi sirkecinin eski yazılarına bakayım. bi baktım silmiş hepsini.(abi bari komşun bülent abiyi anlattığın entry kalsaydı ya, aklıma geldikçe gülerim hala.) üzüldüm sözlük için. kendi yazıları sonuçta. istediğini yapar, onun tercihi.

şu gerçeği belirtmeden geçemeyeceğim , sözlük bu hızla giderse liseli ergen forumu olacak. eski yazarların gitme sebebini çok iyi anlıyorum. gitgide ergen yuvasına dönen bu sözlük böyle giderse de pek düzelemeyecek anlaşılan.
Entryleri silerek sözlüğe büyük kalite kaybı yaşatmıştır. iyiydi la yazıların.
Çok iyi anı yazma yeteneği olan 7. Nesil yazar, bayağı zamandır yazmıyor.

Not. Bu yazarı tanımayan arkadaşlar; Hazır nickaltı hortlamışken yazdığı yazıları okuyun, çok şey kazanırsınız.
Kalemi eğilmesin, iyi yazardır.
6 yıl önce nick altına "herif cayır cayır yazıyor" yazmıştım.

Tespitin dibine vurmuşum daha yerden bitme liseli bi bebeyken. Bunu farkettim.
nesildaşımdır, özletmiştir. tipsiz ortadirek memur zihniyetli kardeşim, cemresu ısmarlıcam gel nolur allaanı sevdüüüm...
Sözlüğu bırakmıştım ama baktim sirkecidentrengider online ve entry giriyor dayanamadim yazayim dedim.

Hosgeldin sefalar getirdin abi.

Cumhurbaskani adayi olsa oyumu alır, o denli kral adamdır.
özledim ben bu yazarı.
uzun zaman sonra sözlükte görmemle sevindiğim yazardır . cidden eskiden güzel yazarlar vardı lan burada işte onlardan biride kendisidir tekrar hoş geldin sirkeci .
şu sözlüğün gelmiş geçmiş en iyi 3 yazarı arasındadır benim için. Vardı böyle işte 3-5 kişi daha. Kafama estikçe hala açar okurum yazdıklarını. Gerçekten böyle bir platformda, olması gerektiği gibi yazdı bunlar. Şimdi dönüp bakınca sözlüğe, yazık oldu diyorum şu platforma. Bazen yazacak gibi oluyorum uzun uzun. Ama sonra "kim okuyacak ki lan bunları?" diye sorup kendi kendime siliyorum yazdıklarımı. Harbiden kim okuyacak?

sözlüğü ortaokul kızlarının tenefüs arası zannedenler mi? (#29674683)
9 harfli bakınız olmayan entry giren bu kerdeş mi? (#29674794)
Bunu yazan adam mı? (#29674739)
ya da bunu? (#29674746)
bunu? (#29674719)

Ne diyorduk. işte bu adamlar vardı eskiden. Ama sonra ne oldu söyleyeyim;
o güzel adamlar o güzel atlara binip gittiler;
yazarın kalitesizine, entry'nin dandiğine kaldık.
Çok sevdiğim ama tanışma fırsatı bulamadığım sözlükte görüp görebilecek en güzel insan , abim. Bazen çok özlettiriyor kendini.
özletmiş yazardır. nerelerdesindir.