bugün

sirinler hakkındaki bir çok spekulasyondan biri. acaba mümkün mü? sirinler acaba orta asya'da iklimin değişmesi gibi sebeblerle batıya doğru göçmüş ve gargamel'in komşusu olmuş bir turk boyu olabilir mi? kim bilir?
(bkz: kara murat benim diyen şirin)
(bkz: gün itibarıyle şirinler sorunsalı)
(bkz: piramitleri yapan uzaylılar turkmuş)
şirinler türk olsaydı şirine bukadar mutlu mesut yaşarmıydı acaba demekten kendimi alamadığım sorunsal.

egeli şirin:beler bu şirineyi kim goturuvecikse gotusun artık neslimiz devam etmicek gari

trakyalı şirin:doru dion be egeli şu kızancığa bak be yav,ben gönüllüyüm aberiniz ola

laz şirin:hele bende cönülliyum,hatta gidiurum sabrım kalmadı ula

küfürbaz şirin:dötverenler nerdesiniz heryerde sizi arıyorum gargamel geliyor

egeli,trakyalı,laz şirinler:ceddin deden neslin baban ey kahraman türk şiriniiiiii
şirin baba nerde
- cuma namazına gitti

cevabını doğuran soru
şirinler türk olsaydı şirinenin bir düzine çocuğu olmuştu şimdiye dek..
ancak ciddi bir araştırmada okuduğuma göre şirinlerde masonik göndermeler oldukça ağırlıktaymış.*
türk olsalardı 100 değil bu zamana kadar çoğalabildikleri kadar çoğalıp 4353523 tane olacakları için. ı ıh, türk değillerdir.
güçlü bi olasılıktır. hayal meyal hatırlıyorum. şarkıcı mı türkücü mü bi şirin vardı. onun şarkıları aynı ajdarın şarkıları gibiydi.
(bkz: hepimiz ajdarız)
(bkz: bütün dünya halklarının aslen türk olması) saçmalığı gibi bir sorunsal.
(bkz: off of)
(bkz: şirin de sensin olmayan şeyi de sana girsin)
(bkz: son osmanli sirinler)
(bkz: şirinler melodisiyle la ilahe illallah allahu ekber)
(bkz: yeni nesil şirinler)
hakkında emin olamadığım iddaa...ama kesin birşey var ki gargamel fransız...o halde şirinler ya ingiliz ya türk olmalı diye düşünüyor insan.saygılar.**
Şirinler köyünün doğu ve güneydoğu illerinden göç almasına sebep olacak hadisedir.
(bkz: Antepli Şirin)
(bkz: Urfalı Şirin)
Şirinlerin cinsel organı var mıdır?

Şirine köyün orospusudur, tüm şirinlere verir.

(bkz: Donnie Darko)