1. 1.
  şirinenin clara zetkin olma olasılığını doğrular hadise
  2 ... panapa
 2. 2.
  gencligimizi dinsizlige, komunizme ozendiren -sozde- sirinler isimli cizgi filmdeki sirin baba aslında karl marx adıyla bildigimiz kisiyi canlandırmaktadır.

  sirin baba nın basındaki sapkanın diger -sozde- sirinlerden farklı olarak kırmızı olması, ve onun sirinlerin buyugu olması aklımıza hemen komunist kafirlerin akıl hocası marx ı getirmektedir.

  sirin baba da cizgi film de sirinlerine akıl ogretmekte, yol gostermekte ve ''yok cilegi soyle toplayın, yok agacları boyle yapın'' diyerek onlara aynı marx gibi iktisadi teoriler sunmaktadır. guya gencler bu filmi izledikce komunizm e ve marx a sempati besleyecek ve genc nufus ser guclerin eline gececektir.

  ayrıca sirin baba nın marx a benzeyen sakalı ve sirin dede diye anlatılan ve aslında sirin baba ya akıl verip yol gostererek, ondaki diyalektik mantıgı gelistirmeye calısan hegel kılıklı yaslı sirinde teorimizin ispatıdır.
  2 -8 ... sosyoklon
 3. 3.
  yıllar boyu amerika'da yayılan şirinler köyünün asıl yazılış amacında ki temsil ettiği kişidir.
  Çok garip ve kanımca güzel bir durumdur. Resmen emperyalizme kendi yayın organıyla komünist insan ve sosyalist devlet propagandası yapılmıştır.*
  ... ibrahim kaypakkaya
 4. 4.
  Evet karl marx olanından hemde.
  1 ... gokcenkiz