bugün

muhtemelen aracınızın kaportasında hasar oluşturacak unutkanlık. rambo'nun birine denk gelip ne sinyal vermiyon lan amkduğum denilerek sopa da yiyebilirsiniz.
yarın orta şeritte ilerler vaziyette bir anda sola dalarsanız; hızı en az sizinki kadar olan bir başka aracın, sol kapınıza büyük bir gürültü eşliğinde yüklenirken, kendinizi savrulur vaziyette bulmanız çokta uzak ihtimal değildir.
bazılarının daha araçlarında keşfedemediği bir özelliktir sinyal kolu.
kimilerinin sinyal özürlü olmasını ağır psikolojik rahatsızlığı olduğuna yoruyorum.
sırf sinyal alışkanlığım pekişsin diye boş yollarda bile sinyal vermeye çalışıyorum.
direksiyonun yanına iki tane kol koymuşlar. bunlar ne lan? aaaaaaa ışık yanıyo alla alla.
Bi gün o sinyal kolu g.tüne kaçınca ağzından dit dit yaparsın.
bir gün başınıza sinyal yüzünden bir kaza gelirse eminin unutmak mümkün olmayacaktır. ama en güzeli kaza yaşamadan bunu alışkanlık edinmektir.
ilk zamanlar verirdim sonradan unutuyo insan.
Iyi sofor olmadiginizi gosterebilir.
Adamlara deli oluyorm. sinyal yok çart yok curt yok vermeyi azcık öğrenseler neler neler olcak ama işte.
Trafikte herhangi bir bahane sayılmayan hadise.

Unutmayacaksın. Sürdüğün şey yüzlerce kiloluk bir ölüm makinası. O zaman araç kullanmayacaksın. Bu yüzden birisini öldürünce kendi vicdanına da "unuttum:((" demeyi beceremeyeceksin zira.

Unutuyorum nedir lan?

Araba bu.

(bkz: uçak inerken iniş takımlarını açmayı unutmak)