bugün

diğer söförleri müneccim zanneden hayal dunyasında yaşayan trafiğin içine eden dövülesi şöför modelidir. *
(bkz: sinyali açık unutan şöför)
taksi, minibüs ya da otobüs şöförüdür.
bu tip soforler ellerini kollarını kullanmakta bu sayede ustalaşmıştır bu tip soforlerin su katılmamış halide minibus soforleridir.
sağa, sola dönmeyip düz gitmesi gereken şofördür.
"sinyal niye kullanmıyorsun?" dendiğinde "sinyal ne lan" diyen şofördür.
eliyle sinyal veren birisi olabilir.
sonunda dovup rahatladığım sofordur.
(bkz: oh be dunya varmıs ulan)*
trafik canavarının şöför kılığına bürünmüş halidir.
2 ton ve üstü araç kullanan denyo şöfördür çoğu.
Şerit değiştirme hızı sinyal verme hızında daha çok olandır.
istanbul da araba kullanan şöfördür. Çünkü istanbul da yoğun trafikte şerit değiştirmek için sinyal verdiğin anda arkadaki araba gaza basar senin şerit değiştirmeni engeller.
çok vardır sokakta bunlardan. ani fren yapmanıza sebep olurlar.
otomobilinde sinyal kolu opsiyonel olduğundan para verip taktıramamış şofördür. döndükten sonra sinyal verenleri de görülür.
sinyal vermeyenin hali ile tam dönecekken sinyal verenin hali de birdir. herşeyin bir nizamı var kardeşim, gelmeden 2 3 metre evvelinden adam gibi yakarsın sinyali gidersin. ha yol boştur gidersin kafana göre ona birşey diyemeyiz tabi. bunlar hep sinir bozucu türkiye gerçekleri.
Birinde yola çıktım, e5 e inecekken biri farları yak diye bağırdı. O kadar trafik polisinin önünden geçtim, biri ses çıkarmadı ona şaşırıyorum hala ama.
danagalak şöförlerdir efendim korna ile karşılık verilmelidir.
Sinyali götüne kaçan şöfördür.
cam açılıp yavşak diye bağırılır arkasından.
atyar, dalyar, tayyar, bahtiyar adında ve "ak" soyadında tiplerdir.
Tehlike yaratan şofördür. O sinyali kendiniz için değil diğer araçları uyarmak için kullanıldığını öğrenmeniz lazım. O sinyal kolunu götünüze sokmak için yapmamışlar kullanın diye yapmışlar.
Sinyal kolunu götüne soktugu icin sinyal veremeyen şofördür.
Herkesin anasına bacısına karısına sövmesinden haz alan bir şöfördür.
adamdır, alfadır.

ben nereye döneceğimi kimseye söylemek zorunda değilim ulan.
yeteneğiniz yoksa psiko motor becerileriniz yoksa çıkmayın şu trafiğe.
hepsine ağır sövüp sellektörlerime maruz bırakıyorum.
güncel Önemli Başlıklar