1. 1.
    Onunla bir bebekmiş gibi "çen çinirlendin mii" diye konuşmanın en etkili yol olduğu rivayet ediliyor.
    2 -9 ... duhanco
  2. 2.
    Onu sert bir dille uyarın.
    8 -3 ... frekans
  3. 3.
    dudaklarına yapışın, anında sakinleşir. tabi sevgiliniz ya da eşinizse. tanımadığınız biriyse olay yerini terk edin.
    5 -3 ... sivasli bey
  4. 4.
    Karına hava üfleyip osuruk sesi çıkarın.

Ben sanmıyorum sinirli bir kadını sakinleştirmek için daha etkili bir yöntem olacağını.
    4 ... uzay muhtari
  5. 5.
    yarım kilo çilek, sütlü çikolata ve fondü...bu üçlüye sinirleri yumuşamayacak kadın pek yoktur sanırım.

sinirli bir kadını sakinleştirme yöntemleri
    5 -2 ... keshberfo
  6. 6.
    Cinsiyet fark etmeksizin Alttan almak. Sinirli bir insan mantıklı düşünemeyecektir o yüzden kendinizi ne kadar açıklarsanız açıklayın o sadece sinir olduğu şeye odaklanacaktır. Sessiz kalıp dinledikten sonra sakinleştiğinde kendinizi anlatabilirsiniz.mantıklı bir insansa ve haksızsa zaten kendi gelip özür diler, hatasını fark etmiyorsa da gidip ben diliyle kırıldığınızı anlatırsınız.

Bebek gibi konuşmak işe yaramaz suratınıza tokatı yersiniz, dalga mı geçiyorsun diye. Az ciddiye alın insanları.
    14 -3 ... ben buraya icimi dokucem
  7. 7.
    sus sus sesi kısılmaya başladığı zaman dudağına yapış agresifken bile güzelsin de. hem siniri hafiflemiştir hem diyeceğini demiştir hemde romantik olur. eğer bir kadın bağırıyorsa bırakın bağırsın çünkü kadınlar susarak gider
    ... alkolikbiriymis
  8. 8.
    gratis'te indirim var, haydi gidelim." diye fısıldayın.
    1 ... mastor
  9. 9.
    Hayatındaki biriyseniz çok sıkı sarsılabilirsiniz. Birkaç saniye nefessiz ve hareketsiz kalması suretiyle, bir yabancıysanız degmeyin dokunmayın küfür hakaret etmeyin insan olun sakinleşir kısa süre sonra.
    2 -2 ... sarmasiklar gibiyim
  10. 10.
    Limiti yeterli bir kredi kartı uzatın ona.
    -3 ... ahmet beyin ceketi