bugün

kalbi yorar. deşarj olmayı sağlayacak bir yöntem bulamazsan içine sıkıntı ve ağrı olarak döner.
Ben değilim sinirlendirmek isteyeni sinirlendirerek onun ayarları ile oynarım ilaçlara yapışır.

(bkz: ters köşe)
görsel
Şüphesizdir ki; biz bu hakimiyet kontrolsüzlüğünü sadece ve sadece IQsu erozyon görmüşlere bahşettik.

Hamdolsun, hakimiyet tam teşekkül.
henüz toy olduğunuzu gösterir. zaman sinirlerinizi alırken sorunları daha az enerji harcayarak çözme yeteneğini verir.
Sinirlerine savcı olmayı gerektirir.

Neyse ben gideyim.
öfkelendiğimde ilk defa kendimi tuttum ama hıncımı alamadım bu sefer bağırın çağırın rahatlayın.
Sinirlerine avukat olmak daha iyidir, evet.
(bkz: pms)
Hayatimda nadir yasadigim durum olsa da dun gectikce sayisiyla fazlasiyla artiyor.

Gunumuz insanlarina tahammul artik iyice azaldi, azalttilar.

Bir yerden sonra da sallamiyorsunuz bir seyo zaten sinirlerinizi bosa birakiyorsunuz resmen.

Hayirlisi.
Sinirlerine son derece hakim biri olarak kucuk gordugum davranis. insan kendine halim olamazsa baskalarina nasil hakim olabilir.
benimdir. dilime hakim olamam kırılıp kırarım. sonra saatlerce düşünürüm birde. kötüdür. yıpratır.
sadece direksiyon başında yaşadığım garip durum. gerçekten araba kullanırken bişeyler oluyor. enteresandır normalde süt dökmüş kedi gibiyim. kornaya her bastığımda 15 aylık kızım levyeyi kapıp atlıyor aşağıya.
(bkz: çileden çıkmak)
Genelde kıskançlık durumlarında karşılaşılan bir durumdur. (bkz: hangimiz yaşamadık ki)
bazen de çıldırtan sabırdan kurtulup kendine hakim olamamayı çok ister insan, bazen hayırlısı aslında zıvanadan çıkmak gibi geliyor.
sinirlerine hakim olamamak ne yazıkki sık sık yaptığım bir eylem.
bıçak çeken gaspçıya silah çıkarıp ateş etmektir.
agresif olmak.
sinirlendiğinizde ayaktaysanız oturun! Oturuyorsanız yatın. Yahut bulunduğunuz yerden başka bir yere geçin. *
insanın bütün sinir sisteminin normal tepki vermediği anlardır. kişi yapmak istemediklerini yapıp, söylemek istemediklerini söyleyebilir. o anda vücudu onu sadece kavgaya hazırlar. bundan dolayı bu gibi durumlarda insanın yalnız kalması çok daha iyidir.
kontrolü kaybedip öfkeden deliye dönmek, çıldırmak.